Skocz do zawartości

Animacja 3d: ride


Wielka_Siostra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

dawno nie prezentowałam swoich prac, chyba czas się zrechabilitować, aczkolwiek po obejrzeniu pewnie zrozumiecie, dlaczego jestem niezbyt chętna do publikacji;-)

Oryginalna rozdziałka to jakies 500 coś na 700 coś (nigdy nie pamietam), screenów nie zamieszczam - viz ogólnie na poziomie dość dobrego uszczególowienia, wierzcie mi na słowo;-)

 

http://pl.youtube.com/watch?v=jlbXnGjM0yM

 

http://pl.youtube.com/watch?v=s_lxenNlGQw

 

Ogólnie chyba przesadziłam z kompresją, ale kompletnie się na tym nie znam, kolejna milionowa rzecz w kolejce do nauczenia się.

To są rzeczy na zlecenie firmy, projekt firmy, CG całkowicie moja.

 

"Przejazd" jest ze 2 razy dłuższy, ale skróciłam, żeby Wam oszczędzić. Ogólnie najwięcej kłopotu miałam z modelowaniem i teksturowaniem, tam jest z 3 kilometry drogi a moze i 5 (jak to kiedyś powiedział Mann - żółw ma 2 powieki, a moze nawet 1). Teren, droga (jej profil itd), mosty musiały być wymodelowane z bardzo dużą dokładnością. Kamera chwilami trochę upita, ale to w ogóle moja 2 animacja, wszystko to 100% moje patenty, soł wybaczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

na tym pierwszym trochę za długo to jedzie, z czasem się robi nudno, pokazałabym tam więcej jakichś zbliżeń i ujęć z daleka żeby było ciekawiej.

 

most mi się pod tym względem dużo bardziej podoba. szczetólnie dobrze wygląda przejście kamery pod mostem, gdzie widać te podpory od dołu i wszystkie szczegóły.

 

pierwszy raz widzę żeby na autostradzie były latarnie, ale skoro tak ma być to niech będzie.

 

otoczenie dobrze wygląda, musiało być dużo roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pecet - no rzeczywiście, kółka się nie kręcą:-) To są autka RPC, można ustawić kręcenie się kółek, ale kurcze zawsze o tym zapominam;-) Poza tym nie wiem gdzie to jest, hehe.

 

Mr Pank - tak jak pisałam to RPC, w życiu nigdy nie wymodelowałabym samochodu;-)

 

MasterKiełbaster - no wizki autostrad się chyba rzadko robi, aczkolwiek parę filmów już widziałam. Na pewno rzadko robi się tego typu animacje we vałreju. Co do oświetlenia - w oryginalnej rozdziałce trochę to lepiej wygląda, ta kompresja jest zabójcza.

 

Ania - no niestety nudny jest ten przejazd strasznie, ale taki jest wymóg (czyli przejazd z punktu a do b). Co do latarni - to są znowu RPC, nazywa się toto "streetlight" i jest nawet podobne do tego, co widuje się przy drogach. Chyba:-P

 

Dzięki za komentarze. Filmiki pokazałam głównie po to, aby pokazać czym się teraz zajmuję, staż na forum mam spory, regularnie czytam i wypadałoby czasem soć wrzucić:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności