Skocz do zawartości

Za ile sprzedam kompa ??


Bubu

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie za ile bym pogonil sprzet p4 2.4, 1256 ddr ram jakies mobo asusa, dysk 80 gb jakas tam nagrywarka, gf 6600 na agp no i reszta czyli buda zasilka itp ?? Aha no i monitor 15 crt ;) ?? Zna ktos sie na cenach takiego czegos ?? MOge liczyc na cos okolo 500-600 zl ?? Bo tyle mi potrzeba na grafike :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Mi za 600 bedzie go zal oddac ;) Bidak tyle juz ze mna przeszedl :Dmial u mnie zostac,ale niestety brakuje mi kasy na grafike i musze go sprzedac. Czyli bede sie twardo 600 trzymal a jak da rade to wiecej :D Wielkie dzieki Panowie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biore na raty mam, ale tu jest wysnuta glebsza teoria bo mam troszke kaski ale nie na caly zestaw :/ I chce zaplacic to co mam a reszte na raty :/ Ale grafiki nie ma w tym sklepie i musze kupic za kaske :/ Ot taki problem. A wiecej kaski nie bede mial niestety i nie chce brac za wiecej bo... bo chyba kazdy rozumie dlaczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iserwus :)

i zyli długo i szczęścliwie :D

tak na przyszłośc., to polecam sprzedawanie części na allegro - ale pojedynczo. Nazbierałem kiedyś troche gratów ( bo zawsze mi było zal sprzedać za grosze , i wolałem to mieć u siebie) - i w całości trudno było to puścic, a na części dostałem dwa razy wiecej kasy niż chciałem :)

pozdrawiam i życze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chetnie bym to zlicytowal :] ale buda idzie do kumpla znaczy do jego siostry ktora juz kupuje lcd klawisze i gryzonia tak wiec trudno byloby jej wytlumaczyc cos takiego ;) Kannu wiem ze mozna wiecej, ale kasa potzrebna na wczoraj a tam bym to sprzedawal wieki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności