Skocz do zawartości

Stancja/pokój/miejsce w Poznaniu


veri_jr

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Zwracam się do was o pomoc. Od jakiegoś czasu szukam stancji w Poznaniu. Przekopałem setki ogłoszeń, a kto był w mojej sytuacji dobrze wie, że ogłoszenia stają się nieaktualne niejednokrotnie już w kilka minut po ich pojawieniu się w odpowiednich serwisach. Szczerze mówiąc to już miałem niemal na pewniaka zaklepane jedno mieszkanie, ale co tu dużo mówić, zostałem na lodzie. Teraz znów będę musiał grzebać w stertach ogłoszeń, znów szykuje mi się jakiś wyjazd do Poznania i długa droga przez mękę, ehh.

 

Interesowało by mnie coś kosztującego ok. 350 zł. Wydaje mi się, że to dość stonowana cena, wcześniej udało mi się znaleźć miejsce w mieszkaniu studenckim za jedyne 275 (w tym internet!) + opłaty, które z tego co mi powiedziano nie wynosiły zwykle więcej niż 60 zł na głowę. Domyślam się jednak, że o wiele łatwiej jest znaleźć 350 + opłaty czyli łącznie pewnie sporo ponad 400, ale trudno, teraz zależy mi tylko na tym by znaleźć dla siebie jakiś kąt. Nie przeszkadza mi dzielenie pokoju, chętnie zamieszkałbym w jakimś mieszkaniu studenckim. Jestem niepalący, jak trzeba to spokojny ;) i ogólnie mało konfliktowy, do tego mogę gotować i robić za złotą rączkę :P (lol).

 

Gdybyście mogli mi jakkolwiek pomóc w znalezieniu jakiegoś kąta to będę na prawdę bardzo wdzięczny i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ha ha, szczerze współczuje. 3 lata temu szukałem miejsca w poznaniu i trafiłem do mieszkania studenckiego na jakimś strychu rozpadającej się kamienicy - miałem być 4ty w mieszkaniu złożonym z 2 maleńkich pokoików, w których praktycznie na połowie ich powierzchni można było prosto stanąć nie uderzając głową w sufit. cena wynosiła 400 zł :) na szczęście udało mi się dostać akademik w ostatniej chwili.

może przejdź się do budynku B akademii ekonomicznej - tam przy dziale spraw studenckich były ogłoszenia. także na stronach internetowych akademii był dział z takimi ogłoszeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem wypowiedzi malkontentów, widziałem całkiem sporo niezłych ofert w niskich cenach. Często wystarczy trafić w odpowiednim czasie w odpowiedni miejsce by coś znaleźć, ale nie jest też aż tak źle jak piszecie. Gdybym musiał się męczyć na jakimś stryszku w ciasnocie za 400 zł to podejrzewam, że już po miesiącu mieszkania tam (na miejscu, w Poznaniu) znalazłbym coś o niebo lepszego i tańszego.

 

Illy: hmm... w sumie to nigdy się nie zastanawiałem jaki może być stereotyp grafika ;). Ale nie napisałem jeszcze jednej mojej cechy, która grafikowi pasuje jak ulał- jestem bałaganiarzem ;)

 

Tak czy inaczej jeśli ktoś zerknął tu z zainteresowaniem to mu dziękuję. Mi już udało się znaleźć lokum za 350, co ciekawsze- all included, po prostu super.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności