Skocz do zawartości

VIP 2D: przygoda w kosmosie


purple

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz tysięczny i częstuję was miliardowym VIPem, może niedługo zmobilizuję się do teczki;)

 

Obiecuję że już was nie będę tak zalewać, tylko skupię się na dokańczaniu tych VIPów, ale sytuacja jest dosyć ekstremalna, bo na "przedwczoraj" potrzebuję uzbierać "teczkę", żeby mnie na studia przyjęli, więc ciacham ( z resztą o dziwo mam wenę- zazwyczaj włącza mi się negacja pod presją czasu...)

 

Spróbujcie pomóc mi podciągnąć te pracki, bo sama nie dam rady- W tej np. światło jest tak robione na pałę jak...jak nie wiem co! ;D Coś jeszcze zatrzymuje prackę przed utworzeniem głębi o którą mi na pewno też chodzi...

 

Generalnie twór 1,5 godzinny więc wiele rzeczy jest naprawdę niedopracowanych...

 

kosmosscenka5rozmiartm0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ja dla tej głębi w ogóle przyciemnił bym to co dalej, łącznie z tym kolesiem. ogólnie fajnie, podoba mi się ta teksturka(?) na śniegu(?) czy co to to jest.

Też właśnie gdzie Ty na studia idziesz ? Ja w dalekiej przyszłości zamierzam iść na ASP ale chyba nie przyjmują komputerowych prac nie ? Z tego co pamiętam to chyba 10 ołówkowych i 5 malarskich trza zanieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komenty:)

 

JackVasi, a mi się właśnie odwrotnie wydawało 0_o może strony pomyliłeś...;P

z tym niebieskim pomyślimy, pomyślimy...praca na razie w toku ( w końcu na razie nawet nie przekroczyłam czasu na konkursy speedpaintingowe:D)

 

pikSar też mi się nie podobają i będą zniwelowane-patrz jak wyżej ;P

 

nicponim patrz jak niżej;D

 

QubisieQ hehe, to już sobie odpowiedziałeś...;p

ja na grafikę- i to wieczorowo, bo jeszcze w trakcie kończę studium graficzne (a tyle mnie tam nauczyliiiii łooojezusicku...przez 3 miechy na forum więcej zrozumiałam- w zasadzie ja nie wiedziałam co to jest grafika 2d ;D ), więc grafiki przyjmują, szkice mam (ale nie pokarzę wam ;P)

 

pozdrawiam was wszystkich gorąco z krainy wymęczonego tableta i powyginanych paluchów ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to bym chetnie te Twoje szkice zobaczyl ... nie wstydz sie :)

 

co do nauki na forum to faktycznie mozna sie wiele nauczyc od wymiataczy :) mogli by otworzyc pierwsza szkole dla grafikow z prawdziwego zdarzenia w polsce ... podejrzewam ze chcetnych byloby wiecej niz miejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności