Skocz do zawartości

"Kryształ"


mecgd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Chciałem podzielić się z wami moją pracą. Mam w planach stworzyć animację pod tytułem "Kryształ" podzieloną na odcinki. Rzecz dzieje się w zniszczonym, podzielonym świecie gdzie panuje wojna pomiędzy maszynami i ludźmi. Jest to animowana historia o parze dzieciaków którzy z polecenia mamy muszą odnaleźć tate, który zaś poszedł szukać kryształu aby go zniszczyć. Plotki mówią, że to powstrzyma maszyny :) Historia może nie jest oszałamiająca ale chciałem spróbować. Jest to bajka więc nie chodziło mi o uzyskanie jak najlepszych modeli czy oszałamiającej animacji po za tym mój sprzęt mnie troche ogranicza :)

 

Oto pierwszy odcinek a zarazem moja próba(chciałem zobaczyć czy dam rade zrobić jakąś dłuższą animacje) następe powinny być troche bardziej ciekawsze. Odcinek drugi jest już w trakcie pracy :)

 

 

Zapraszam do oglądania i proszę o ocene i komentarze. Powiedzcie co myślicie o samym pomyśle oraz o tym jak to na razie w ogóle wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Hmmm .. odcinki powiadasz .. a nie lepiej zrobic jedna minute ale dopracowanej animacji i skrocic sobie jakos ta cala historyjke do minimum? To co teraz zaprezentowales hmmm.. jakby to delikatnie powiedziec ..jest do bani .. moze i sie troche na modelowales i wlozyles pracy, no ale to nie przesadza o sukcesie, trzeba jeszcze myslec przy tym troche. Animacja jak u 5 latka raczkujacego, niewyjasnione przejscia, ujecia, dzwiek - no ogolnie wszystko kicha. Za bardzo sie spieszysz, nic tu nie jest przemyslane, tworzone na jedno kopytko jak wyjdzie tak wyjdzie i lecisz dalej. Lepiej zrobic 1min naprawde dobrej animacji niz 15 min tragedii ktorej nie da sie ogladac.

 

O ocenie zapomnialem - 1.3/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności