Skocz do zawartości

Scena 3D: Poczekalnia


mecgd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Baaaardzo bym nie chciał miec takiego pokoju do czytania. Ani przytulnie, ani wygodnych foteli, wystrój kojazy sie bardizej z łazienką. No ale to sprawa gustu

co do poprawien to:

-przedewszystkim krzesla za ciemne, wygladaja jak 2 czarne dziury na tym obrazki

- kafelki blyszcza sie strasznie

- szafka chyba jest wcisnieta w podloge, a zdrugiej strony wyglada jakby lewitowala - wg mnie za slabe ustawienia GI.

- czy ta szafeczka ma szklane drzwi? jesli tak to popracuj nad materialem lub odbiciami zeby te szklo bylo widac.

To tak odemnie, ale ekspertem nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ogólnie uwagi do materiałów :) Ok zabiore się do pracy i postaram się poprawić :D A co do wystroju to niektórzy preferują "gołe" pomieszczenia :P

 

Siwy mówisz, że światło nie za fajne, a co dokładnie ? Za jasno czy w jaki sposob nie za fajne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

światłlo takie studyjne wyszło. Może spróbuj wprowadzić jakiś kolor światła, pobaw sie też ustawieniami w exposure control, np. wstaw exponential i pozmieniaj wartości zobacz co ci zacznie wychodzić. Tak w ogóle to nie wiem czym renderujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę tylko nie u dentysty :P Ale koncepcje zawsze można zmienić =] Poczekalnia to nie taki zły pomysł :) Staram się zrobić poduszki na tych krzesłach bo za wygodni jesteście :) Pracuje tez nad światłem. Tekstury troche poprawiłem później render i pokaże co mi z tego wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za krzesła w ogóle to ja nie wiem :| do kościoła by może pasowały, jak miałbym coś czytaćto na miękkiej leżance a nie takim czymś, chyba że to rzeczywiście jest poczekalnia czytelnia :P ogólnie całość nie trzyma sie kupy ;/ ale wizka sama w sobie niezła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tych krzesłach kościelnego są po prostu troche antyczne niedługo bedą poprawione, trwa render u mnie na komputerze to musi troche potrwać. I tak to jest poczekalnia(nie u dentysty i nie parafialna:P) koncept został zmieniony muszę poprosić moderatora o zmiane nazwy tematu bo ja chyba nie mogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziłem małe zmiany jeżeli chodzi o oświetlenie, szybe i krzesła mam nadzieje, że będzie wam wygodniej tym razem. Czekam na komentarze i propozycje kolejnych poprawek :)

 

scena2.jpg

 

Wyszło tak długo ale szybciej nie mogłem :) Widzicie ile trwa render na moim komputerze... Może już niedługo to się zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć modeli jest fajna (kieliszki, lampa, książki) i sam render nie kuje w oczy. Do poprawy stanowczo krzesła (nie dość że nie wygodne, to jeszcze IMO nie pasują) ale największą zagadką są dla mnie szuflady w tym stoliku\szafce. Przecież jedna w chodzi w drugą (chyba ze nie są to zwykłe szuflady tylko takie ścięte pod katem wtedy ok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę to dziwnie wygląda, najbardziej nie pasuje mi podłoga i to że wszystkie sprzęty są tak poustawiane pod ścianam, szafka, krzesła, lampa i ten wazon wyglądają jakby każdy był z innej bajki, i trafiły tu tylko przypadkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności