Skocz do zawartości

Bitwa 2D - III edycja - Fotomontaż


leander

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 407
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pawel: nie jeszcze nic w zanadrzu nie mam... chcialem cos zrobic ale jakos brakuje mi fajnego pomyslu a w przyszlym tygodniu mam dwa kola (eee mysle ze niedziela na nauke mi starczy ;-D - jak sie spreze to nawet pol)... teraz pracka (ta z zakonnica) wyglada o wiele lepiej...

_________________________________

leander: a ja jak patrze na ta twoja ostatnia pracke to mysle: co ja robie tu... ladna mi luzna zabawa... pewnie jeszcze zajelo to tobie 15 minut i 3 machniecia myszka... kurcze biore sie do nauki - ps`a i corela oczywiscie

_________________________________

Erni: wlasnie wrocilem z kina z trzeciej czesci lotr - byly tam takie umarlaki tylko w odcieniach zieleni ;-D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzilo mi o to, ze \"powinien byc zielony\" bo taki niezle wyglada, tylko tak jakos mi sie nasunelo skojarzenie do wladcy (tam byly jasne, polprzezroczyste i lekko rozmazane - duchy, a raczej zjawy)... ale jesli chcesz byc koniecznie skrytykowany ;-p to lepiej moim zdaniem w tych kolorach prezentowalby sie na ciemniejszy tle niz obecne - wstaw np jakis mroczny las (tez w odcieniach niebieskiego) i bedzie git...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OCAL PANA W KAPELUSZU!!

Mialem wyzuty sumiena po tym co tu nim wyrabialismy...

Dzieki dobroczynnosci prof A.Dobe, byla mozliwa operacja palstyczna. Pan w kapeluszu bedzie mial szanse teraz na normalne zycie. Nikt go juz nie bedzie zaczepial na ulicy.

 

po.jpg

 

Pan w kalepszu ma tez do Was prosbe \"Com helo, muscha plizos los membors la 3dmax.pl portalos, com livos mino facios....ehhee.. alone\"

Jesli ktos ma problemy ze zrozumieniem sluze pomoca w tlumaczniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na moje te krzaczki ktorymi gada pan w kapeluszu mowia cos o tym ze prosi aby czlonkowie portalu max3d.pl zostawili go w spokoju ;-p ale nie jestem pewin wiec poprosze o twoja pomoc w tlumaczeniu ;-D

_________________________________

zaloz mu jeszcze koronki na zeby, lekko podstrzyz (albo uloz) wlosy, ogol i wtedy bedzie mogl zostac nawet prezenterem w telewizji...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

farmerek... chyba nasz facet w kapeluszu znalazl jakas fontanne mlodosci ;-D... dle mnie super...

_________________________________

mi nadal jakos wenka nie chce wrocic wiec cos prostego ale mam nadzieje ze nie najgorszego ;-D... andy warhol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhehe .. ten z nosem jeszcze lepszy ;-)

widzę że trzeba jeszcze Stig\'a zawołać i na pewno zamieszamy jak ta lala ;-) Tak w ogóle to duża część tych wszystkich prac jest w pysk profesjonalna , mam kolesia który takie \'cuda\' robi hurtem ... w jakiejś agencji produkującej \'szokujące ploty\' do babskich magazynów ... przyznam że on po prostu wysiada przy takim zespole ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Person: to moze lepiej nie pisz :]

 

rzucam na koniec dnia tejgera.. albo na poczatek.. zalezy jak na to patrzec ;)

ogolnie niezlego LOLa zalapalem,

zeby nie powiedziec glupawke ;)

 

fajna zabawa.. mueheheh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze drogawe to 2 plytowe wydanie bitwy 2d - no coz ale jaka wartosc osiagnie za iles lat - tak jak prace picasso ;-D... bedzie wersja dvd? ;-p

_________________________________

zolw jest super... krwawy koles tez... niezle muly ma ta kochanka sary ;-D - chcialbym byc na jej miejscu ;-D...

_________________________________

ostatnia moja praca w tym tygodniu ;-( [znowu okres kiedy od pn do pt mieszkam poza domkiem na studenkiej mecie - bez kompa ;-(... HLIP HLIP]... SSJ:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack: Tnx.. ciessze sie tym bardziej, ze to moje pierwsze fotomontaze ;)

 

Flash: pudelka wygadaja fajnie, mozesz pkazac oryginal? ;]

 

Kuciel: graifka wmontowana dobrze.. ale IMHO powinienes lepiej zadbac o spasowanie koloru wlosow (pozim czerni powinien byc zblizony do poziomu czerni z tla - teraz wpada w fiotel i widac mocno ze to przerobka) no i wreszcie same wlosy.. nienaturalnie fruwajace w powietrzu. nie dobsie..

 

jesli chodzi o druga odslone jest ta sama sytuacja, \"ostrosc gemby\" jest inna niz calej reszty.. kolorystyka tez deczko przewalona -niepasujaca do tla..

 

Everyman: ladny rysunek (?) jaka to technika? ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"Flash: pudelka wygadaja fajnie, mozesz pkazac oryginal? ;]\"

 

Heh :) FLASH to sprecyzowanie \"Web Art Moderator\", ale ogolnie call me leander :) Do końca nie wiem jaki oryginał mam pokazać? Mam nadzieję, że nie jesteś wysłannikiem Adobe żądającym oryginalu narzedzia na ktorym wykonano prace. Ostatnio mam nieporządek w pokoju i szukanie licencji zajęło by wieki :D

 

everyman: ciekawa stylizacja. Ogólnie jak się domyślam to filtr typu cutout albo jakiś trace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KjMy: nie zabradzo wiem o co tobie z ta technika...

1. jesli sie pytasz o technike walki ;-p to on dopiero wchodzi na sajana ;-p

2. jak pytasz o to jak robilem ten rysunek to:

- najpierw \"wycialem\" sobie kolesie w corelu

- uzylem filtra cutout w photoshop

- i reszta juz znowu w corelu -> poprawianie kolorkow, wstawienie wlosow (z jakiegos rysunku z db), dorobienie pedzelkiem kontur i poswiaty itd...

_________________________________

leander: dobrze sie domyslasz to nic innego jak cutout ale troszke dorobiony pedzelkiem... \"ciekawa stylizacja\" thx - przyjmuje to jako komplement ;-D... (chociaz na krytyke tez czekam bo sie dopiero ucze)

_________________________________

[skacze tak miedzy corel`em 8 a ps`em 6 bo corel`owski interfejs jakos bardziej przypadl mi do gustu... za to ps ma troche inne mozliwosci]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander: wybacz.. oczy juz nie te same ;) zle spojzalem

co do pudelek.. po prostu chcialem miec odnosnik ile wlozyles swojego ;) wyslannikiem nie jestem.. ale pomysle nad tym :D

 

Everyman: chodzilo mi o te plomyczki glownie.. w sensie o wlosy.. [lol2]

ale juz teraz wiem nawet wiecej niz chcialem ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander: no wlasnie.. teraz dopiero widze co tam zastosowales, bo na montazu docelowym tego nie widac prawie

 

PS juz wiem! po prostu to wyglada tak realistycznie.. daltego nie widac montazu :D

 

Kuciel: jest lepiej - zwlaszcza nie ma wiszacych wlosow.. ale jeszcze za duzo fioletu we wlosach i w twarzy.. wzoruj sie kolorystyka twarzy japonki (chinki?) do koloru skory rak lindy - powinno samo wyjsc.. ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jutro zaczne zgrywac te prace:) bo tak sobie je przegladam i co dziwne nadal smiesza:)..zrobilem sobie fote.. teraz mi gryzie ucho:D:D:D ale to chyba do \"po drugiej stronie ekranu\' powinienem wzucic:)

pozdrawiam :)

nowe pracki so bardzo fajnie zrobione:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Greezer

Witam.

Jestem tutaj nowy i od razu chciałem zaprezentować wam kilka prac (na nienajwyższym poziomie :D )

 

plywak1.jpg

 

plywak2.jpg

 

che.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności