Jump to content
Sign in to follow this  
leander

Bitwa 2D - III edycja - Fotomontaż

Recommended Posts

leander te mięśniaki mnie powaliły. Się nam bitwa rozkręciła na maxa. Tak trzymać.

Po pierwsze witam wszystkich, jako nowy czlonek forum... do tej pory nie bawilem sie w grafike komputerowa ( wiec nie liczcie na jakies oszalamiajace prace z mojej strony )... ale... ale wlasnie postanowilem nauczyc sie czegos nowego i oto jestem... pewnie mi to troche zajmie, az moje prace beda prezentowac jakis poziom, bo przy kompie siedzie tylko w weekendy jak jestem w domku ( no wiecie studia ;-( )... dosc gadania oto moja pierwsza praca:

Drobna popowiedź, postaraj się aby ta twarz wtopiła się w obrazek reszte zdjęcia. musisz ją skamienić, tzn postaraj się sprawić aby twarz wyglądał jak skała.

Thx Gacek :) Twojej \'bajkowej\' pracy ciągle nie widać :(

everyman: jak ramze napisał, zmniejsz saturacje, zrób z tego skałe i pracka będzie super! Jak tu wcześniej zasugerował DruG - możesz dodać jeszcze Lincolna obok ;)

ramze, problem tkwi jedynie w niestosowaniu sie do regulaminu. Dobrze, ze komus chce sie egzekwowac jego zapisy.

\"Za zniszczenie mojego medialnego wizerunku nakazuje natychmiastową dewaluację złotówki i odcięcie od Polski dostaw świeżego, amerykańskiego mleka!\"

leander-fotomontaz6.jpg

Kazdy montaz z dzieckiem powoduje ze nie potrafie powstrzymac sie od smiechu :] Bravo for all !

Pozdro

thx za rady... mysle, ze teraz efekt jest lepszy... chociaz do doskonalosci jeszcze brakuje ;-p... a tak wygladal oryginalny fotos wykorzystany do stworzenia obrazka (w pomniejszeniu):

org.JPG

everyman: super, masz do tego smykałkę, widać kilka ciekawych drobiazgów jak podrasowany ząb :) Świetnie dodałeś skałe na lewym zboczu drogi. Ja bym jeszcze poeksperymentował z ujednoliceniem barwy twarzy (najpierw saturacja na zero, potem bawisz sie kolorami) i usunął to rozpęknięcie po lewej - spłaszcza bryłę.

No i teraz dla odmiany masz chyba najmniejszy avatar na forum :D

Zamiast sobie zyczyc sam cos zrob mistrzu :P Pokaz, ze nie na darmo mianowali Cie moderatorem dzialu 2d;) hyhyh

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy