Skocz do zawartości

Teczka 2D : Tozawa


Tozawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników . Jestem na tym forum nowy i mam nadzieję że przyjdzie mi pracować w gronie ludzi , którzy znają się na swojej " robocie " oraz z osobami które są życzliwe , miłe i przede wszystkim pomocne i uczciwe :). Zamieszczam teraz swoją 1 prace rysowaną na tablecie tego samego dnia którego go kupiłem*. Ok zapraszam do oglądania

 

nfrpb4.jpg

 

* - kupiłem ten tablet jako mój 1 ... także nigdy nie miałem styczności z czymś takim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witamy, trudno rzec cokolwiek... trochę ta praca taka dziecinna jakby. Cienie ni bardzo - woda w stawie rzuca cień na piasek przed nim, dlaczego ? czyżby wystawała ponad piasek ?? Cień od palmy idzie w lewo a od kamienia po prawej w prawo...raczej to do mnie nie przemawia. Ale trening czyni mistrza. Wrzuć jeszcze jakieś prace ;)

 

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomaluj coś realistycznego, bo teraz nie wiem jak się do tego odnieść.

W domowym przedszkolu jest temat z martwą naturą, poleciłbym właśnie tam przez jakiś czas popostować z pracami (tymi z martwą naturą oczywiście), do tego ołówek też przydałoby się w Twoim wypadku od czasu do czasu potrzymać i nim porysować :]

Leżą podstawy, ale dużo pracy i będzie pięknie, tak więc powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności