Skocz do zawartości

Modelowanie postaci królika


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! To mój pierwszy post, ale mam nadzieję, że się nie zbłaźnię... jest taka sprawa, mianowicie... Mam wymodelować postać człeko-królika, podobnego do Bugsa. Tu jednak jest taka sprawa, to nie ma być Bugs tylko ktoś podobny, trochę czubek, świrus... Chodzi mi tu bardziej o model, ktoś może mi dać jakieś wskazówki, znam Blendera i 3ds max. Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że ma być to model do gry, więc oszczędność trójkątów bardzo wskazana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hem, a mozesz powiedziec o jakie wskazówki ci chodzi?

Potrzebujesz konceptu takiej postaci? Wskazowek odnosnie low poly? Genetycznego uzasadnienia szaleństwa które spotkało człeko-królika?

Bo z twojego postu nie wynika zbytnio jakbyś chcial zeby ci pomoc.

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, gdybym umiał rysować, to pewnie zaczoł bym od jakiejś z grubsza humanoidalnej postaci, ustalił proporcje kończyn itp, potem wzioł pare zdięć królika i na ich podstawie zaczoł dorzucać zwierzęce "ficzersy" do konceptu. Ale nie umiem rysowac :) O dokładniejsze porady pozostaje ci pytać tych speców co biorą udział w konkursach koncept artowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij od tego że weźniesz do ręki kartkę papieru i narysujesz tego królika. potem go pomaluj kredkami aż będzie ładny. narysuj od boku i od przodu.

jak będziesz to miał, to pokaż, wtedy się wspólnie namyślimy czy lepiej będzie taką postać zacząć od boxa czy od plane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Ania ok, chociaż u mnie z rysowaniem średnio :P ale coś spróbuje... A jakieś rady co do jego wyglądu? mam go rysować jako człowiek i, jak to napisał Mirach, potem dodać "ficzersy" królicze? Mi chodzi właśnie o to. Bo metodologie tworzenia postaci znam, ale tak pokrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..i tu jest problem bo u mnie w teamie nie ma nikogo takiego :P Chciałbym uzyskać coś podobnego do Bugs Bunny'ego, ale nieco bardziej zakręcony, no i na pewno inną twarzą, żeby nie kopiować tego co Looney Toons zrobiło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności