Skocz do zawartości

Finished 2D: stary wojownik z włócznią


Gość Czarnystefan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czarnystefan

photoshop CS + tablet wacom intuos 3

 

ilustracja robiona dla siebie w ramach relaksu:) spędziłem nad tą pracą jakieś 15 może 20h, nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć bo rysowałem "na raty". Wszelkie komentarze mile widziane. pozdrawiam.

 

4u0f3ie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tak, ilustracja jest przednia, myslę że jeszcze jakies 6-8godzinek detalizowania i dopieszczania i mógłbys spokojnie dac na cgtalk, jako wymiatający artysta:), jak Ty takie rysujesz tak ot, dla siebie z nudów, to jakie Ci z pasją wychodzą? :D

piekne są Twoje wszystkie obrazki, przedewszystkim klimatyczne :)

pracujesz gdzies jako ilustrator? podżuć jakieś portfolio jeśli masz, ja i wiele osób by napewno obejrzało;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

purple-> oj duze dziwoje pleciesz teraz :P, przeciez ta pracka spokojnie moglaby byc umieszcona na cgtalku, jest tam pelno swietncyh nie koniecznie dopiesczonych co do jednego wloska prac, ktore ludziom sie bardzo podobaja i wcale nie widzialbym przeszkod jesliby takowa zostala umieszczona... polecam czasem zajrzec do Showcase gallery, nie tylko Cgchoice award;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od pasa w dol jest bardzo fajnie, natomiast wyzej wydaje mi sie juz troche gorzej - walor sie psuje, przez co np. jego prawa reka jest plaska (ale to tez chyba blad w anatomii). jeszcze tak mi sie wydaje, ze mozna bylo konsekwentnie robic krawedzie tego co metalowe, bo naramiennik zupelnie nierealnie sie rozmywa, a wrecz zlewa z tlem, przez co imho pracka duzo traci. ...ale cgtalkowy poziom i tak trzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnystefan

kamil.ochel>>> dzięki, można sie czepiać - chyba o to tutaj między innymi chodzi:)

 

grass>>> ma :)

 

DaRoZ>>> dziękuje bardzo, miło mi:)

 

purple>>> dziękuje, klimat to jak już kiedyś pisałem połowa sukcesu:D portfolio jeszcze się nie dorobiłem. Współpracuje z fabryką słów + freelanc.

jeśli chodzi o detalizowanie, przepraszam, ale uważam ze to strata czasu:P poza tym obawiam sie, ze jakbym zaczął robić szczegóły to bym tego nigdy nie skończył, a ilustracja straciłaby na malarskości. wole jak zostaje taka trochę "niedopowiedziana" (być może uznacie mnie za ignoranta:P) pozdr.

 

CzAk1>>> dzięki, może i się coś rozjeżdża:)

 

mant-raz>>> masz racje zbytnio mu wykręciłem tą rękę. co do rozmyć zostawiam je celowo - lubię jak pierwszy plan współpracuje z tłem, być może w tym przypadku nie wygląda to dobrze. ogólnie dziękuje bardzo za konstruktywny komentarz. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności