Skocz do zawartości

DRUKARNIE cyfrowe; kilka pytan


Drakula

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu znajomego zakladam topik zeby wydusic z Was garsc informacji :P Ale do rzeczy:

 

 

Interesuje mnie usługa polegająca na zrobieniu kolażu z kilku rodzinnych fotografii oraz wydrukowaniu go w formacie A2 lub A3.

- ile kosztuje zrobienie takiego kolażu

- jakie firmy wykonują takie usługi (najlepiej na terenie Trójmiasta)

- ile może kosztować wydruk i gdzie go wydrukować (też najlepiej na terenie Trójmiasta)

- jak przedstawia się porównanie jakość/cena jeśli chodzi o wydruk

 

 

 

W sumie licze ze illy powie (wreszcie ;)) cos madrego, bo jest z Tripcity, ale info o drukarniach internetowych tez bedzie bardzo mile widziane :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ja tam tylko coś ogólnie mogę powiedzieć o wydrukach:)

Koszt A3 jest raczej stosunkowo niewielki, konkretnie to trzeba zawsze prosić o A3+ (oversize) bo każda drukarka ma jednak marginesy, generalnie przy kolorowym wydruku na dobrym poapierze powinno się zamknąć w granicach 6-8 zł max.

 

Przy A2 jest już gorzej, bo to już idzie z plotera i z reguły drukarnie liczą sobie cenę za 0,5 m2 plus jeszcz cena zależy od kolorów, % wypełnienia itp. Taki wydruk to już może być nawet do powiedzmy 40-50zł, z tym że ceny (przynajmniej w Warszawie) mogą się znacznie różnić w różnych drukarniach.

 

A jeśli chodzi o cenę/jakość, z tego co wiem to nie ma przy cenie znacznia np. ile DPI, to już zależy od papieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności