Skocz do zawartości

V-ray i animacja


keraj37

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

 

Jakie są możliwości V-ray'a każdy mniej więcej wie. Jednak nie wszyscy wiedzą jak zachowuje się ten renderer w animacji - a to z bardzo prostego powodu: dosć długi czas renderingu. Jednak jest to rekompensowane doskonałą jakością renderingu.

 

Osobiście będąc zupełnie początkujacym max'owcem i vray'owcem zastanawiałem się jak te wspaniała materiały szkła, chromu czy plastiku będą się zachowały w ruchu. Postanowiłem to sprawdzić. I oto jest owoc tych działań - krótka bardzo (ale to bardzo) prosta animacja prezentująca V-ray w ruchu.

 

Samą scene wraz z materiałami tworzyłem nie całe 10 minut (modele kaczuczki i królika importowałem w nieco prostszej formie).

 

Tak więc kto jeszcze nie wie jak V-ray i aniamacja współżyją tego zapraszam do pobrania pliku:

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej! Witam serdecznie i dziękuje za odpowiedzi!

 

JmTm00: masz racje. Jednak mi chodziło tylko o pokazanie tym, którzy może nie wiedzą, jak działa V-ray w animacji - nic więcej. Ale, ale .... wlaśnie mi sie renderuje kolejna animacja z tymi samymi obiektami, lecz już zaanimowanymi. Wydaje mi sie, że to już Ci się bardziej spodoba.

 

JunioR: Jam mam bardzo legalnego V-ray'a :))) Jak widać - kazda klatka ok!

 

hcpiter: Masz racje, ale trzeba do tego nie małego doświadczenia i talentu, aby tak ustawić opcje renderingu, aby nie tracąc wiele na jakości 3,4,5,n-okrotnie przyspieszyć czas produkcji. Osobiście do takich się nie zaliczam: poniżej dowód.

 

Oto screeny z wyżej wspomnianej produkowanej animacji (prosze zwrócić uwage na szacunkowy czas zakończenia produkcji....):

 

tvs.jpg

 

tvs2.jpg

 

Papa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności