Skocz do zawartości

playblast - jaki kodek jest najszybszy?


Destroyer

Rekomendowane odpowiedzi

jaki kodek jest najszybszy do robienia playblasta? u mnie demonem szybkości jest TechSmith screen capture (szybkość prawie jak samo puszczenie animacji) ale odwraca kolory więc ma ograniczoną przydatność ;)

 

inne są wolniejsze w mniejszym lub większym stopniu i pliki zapisane zajmują więcej czasem nawet bardzo dużo a przy jeszcze innych innych majka się wywala :P

więc powtarzam pytanie którego kodeka uzywać? szybkość i mały rozmiar zapisanego pliku? może jakiegoś doinstalować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

może XviD ?

no właśnie XviD mi majke wywala ? :( nawet nie ma żadnego błędu po prostu puff i nic nie ma!? czary :)

chyba że trzeba jakieś ustawienia wprowadzić ale ciężko jest testować po każdej próbie odpalając mjake i ładując scenkę od nowa :/

 

ffdshow jest nawet lepszy wystarczy go wybrać by majke wywalić nawet na playblast nie muszę klikać

 

mathix jedyne co mam do wyboru z mpega-4 w nazwie to właśnie ten nieszczęsny XviD o niego Ci chodziło? jeśli nie to jaki kodek muszę doinstalować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z jakimś MediaPlayerem mi doszły albo innym czymś. Człowiek nie wie skąd się biorą te wszystkie dziwne rzeczy na komputerze :).

 

Tomasz_87: Ja też popieram podejście fiołka: playblast ma być szybko, żeby zobaczyć jak fluidy (czy co kto tam ciężkiego używa) wyglądają w realtime. Dlatego dobrze się bawić przy pliku jak najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności