Skocz do zawartości

Layout: ktory lepszy?


fred_000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie są złe, ale dobre też nie, dlaczego: - pierwszy jest jakiś taki wyblakły, kupa białego, ranki słabiutko zarysowane, zielony zawsze z mocnym tintem, i button współpraca zrobiłbym krótszy, poza tym jest bardzo klasyczny - co jest z jednej strony dobre (łatwo można się zorientować gdzie co jest) a z drugiej źle (jest właśnie standardowo czyli nudno)

drugi (wg. mnie lepszy): fajny żywy zielony, lekkie gradienty na nim, ale ten niebieski około cyan'owy fatalnie z nim wygląda (sam też fatalnie wyglada :P ), więc może zrezygnuj z konceptu, że na dole trawka, a na górze niebo i dobierz jakiś inny kolor dla kontrastu (albo przynajmniej zmień odcień); dalej - ramki w środku fajne, tylko napisy w nich są nieczytelne, podłóż im może jakiegoś delikatnego shadowa (distance na 0, żeby był taki czarny glow bardziej) i jeszcze napisy w górnej belce - czcionka nie pasuje (czy to jest monospaced ?) i dlaczego home site jest napisane mniejszymi literami, osobiście napisałbym zamiast home site tylko home i umieścił równorzędnie z innymi pozycjami w menu.

 

troche sie rozpisałem nad moimi pomysłami, ale może coś z tego wykorzystasz..

 

pozdro :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgred88 - dzieki wielkie za docenienie moich wypocin ;)

 

streaker - jesli chodzi o uwagi co do pierwszego, no to trudno sie nie zgodzic, ale jakas taka byla koncepcja, no i moze sie podobac lub nie.

Za to w drugim masz wlasciwie same celne uwagi i bede musial sie przylozyc do tych elementow i je poprawic. Jedyne przed czym sie wzbraniam to przed zmiana calej koncepcji : trawka + niebo - bo to mi jakos zaburzy calosc, to samo dotyczy kolorow, moze troche mniej cyjanu ale ogolnie nie chcialem aby to bylo standardowe polaczenie typowej zieleni i zwyklego blekitu nieba. Nie wiem, jeszcze sie pobawie odcieniami.

jak cos wymozdze to wrzuce.

 

dzieki, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale od razu nie moze byc zajebiscie. na poczatku jest troche smiesznie, troche strasznie, potem nie tak tragicznie, potem przyzwoicie i przecietnie, no a mistrzostwo to chyba jednak cos wiecej niz tylko podpatrywanie :) i chyba trzeba splodzic kuuuupe takich lejow zanim wyjdzie cos dobrego i miec wlasne pomysly.

no, wszystko przed nami.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności