Skocz do zawartości

Wiz: Bay of Fires


Tas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Pierwsza pracka prosto z Fryrendera, i musze przyznac ze bardziej przypadl mi do gustu niz Maxwell, choc troche mu jeszcze brakuje funkcji. Czas wykonania to okolo 12h + 6h renderingu, wiec jestem dosc zadowolony.

Tlo oczywiscie w szopie dodane, i troche niedodlanie wyszlo, ale mam nadzieje ze nikt nie zauwazy :P

 

finaljg1.jpg

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hehe faktycznie, dzieki Lis za ten rys. Ostatnio w perspektywie rysowalem w podstawowce na plastyce :P Ziarno faktycznie boli, ale takie sa uroki "unbiased rendering engines"

 

a tutaj wersja z poprawionym horyzontem

 

finalun1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche od mnie :)

 

- ziarno

- dywan krzywo lezy

- niebieski z blekitnym w tle gryza sie,

- czy w przejsciu na taras jest szyba, jesli tak to czemu jej nie widac ?

- slabo zagospodarowane wnetrze

 

+ ciekawy budynek

+ fajne szklane "okna" po lewej.

 

Ogolne wrazenie co najwyzej srednie, slaby rendering (wina rendera i ustawien) a we wnetrzu mozna dolozyc pare obiektow, uporzadkowac. Dac jakies kwiaty, plazme na sciane, swiatla (zgaszone) na sufit

 

Pozdr.

E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komenty!

 

errOr: dywan specjalnie lezy krzywo, zawsze tak ukladam takie obiekty, bo w rzeczywistosci nic nie lezy idealnie prosto jak to w 3d da sie ulozyc. Ziarno dosc ciezko wyeliminowac w renderach typu maxwell/fry, bez odpowiedniego doswiadczenia w tych renderach.

Jak zwykle mialo byc lepiej, a wyszlo jak widac :)

 

thx!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 to słabo wyglądają te kolumny na tle(widać przeróbki), po 2 to coś na tej drewnianej kolumnie po środku. No i czas renderingu troche długi jak na taką ilość detali ... Ale sama praca wygląda przyjemnie szczególnie z poprawionym horyzontem :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności