Skocz do zawartości

POJAZD 3D: AUDI A8 (najdroższa)........MÓJ PIERWSZY MODEL


Gość CINE FX 2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

CINE FX 2 robisz tu porzaek z wlasnymi potami. mianowocie niechce widziec twoich jedno zdaniowych wypowiedzi w 3 , czy tez 4 postach pod zad jak niema tam nic poza tekstem.jak masz cos napisac to pisz w poscie z brzkiem a nie obrazek, a potem w kolejnym tekst. ununolem juz czesc,ale niebede takich brudów sprzatal. jak ty nie zrobisz przadku to ja go zrobie,ale bardzo brutalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CINE FX 2

nic jeszcze nie rób i od tego momętu zacznę przestrzegać tego co napisałeś.Sorki że nie

zrobiłem kolejnego renderu ale jestem trochę

zabiegany i mam lekkie problemy z kompem ale wkrótce zacznę kontynuować pracę zaznaczam że jestem rocznik87\' i to będzie pierwszy skończony samochód bo poprzedni nieskończony był beznadziejny jeszcze raz sorki. \"PRZYBYWAJCIE OPINIE NIECH OCENA BĘDZIE Z WAMI\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CINE FX 2

kolejne rendery tym razem po długim okresie czasu bo miałem problemy z kompem tak jak teraz, oraz była szkoła.

Mam nadzieję że model ogólnie się podoba więc proszę was o komentarze ,dodaję że jest to mój pierwdszy model

(konkretny)próbowałem już kiedyś twożyć samochód ale nie wyszedł.Samochód ten zamieściłe na tym forum

pod nazwą

\"\"\"\"\"\"\"POJAZD 3D:Połączenie:Lancer EVo 7,Subaru imprezy ,Volvo V40(ALBO 80 ALE NIE PAMIĘTAM)\"\"\"\"\"\"\"\"\"

ocencie różnice pozdro from Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CINE FX 2

Mam zamiar nadrobić zaległości przez wakacje, więc bądzcie cierpliwi a narazie proszę o komentarze i oceny !!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CINE FX 2

LUdziska potrzebuję zdięcia tego modelu bo na moich niedurzo widać.Zamieszczajcie na pośc-ie lub linki a co do ujęć to będą ciekawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności