Skocz do zawartości

Scena 3D pierwsza praca


Virus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No więc nie wiem co jest tematem tej pracy. Wszystko zlewa się w jednolitą masę. Kompozycję i oświetlenie położyłeś na całej linii, a są to obok pomysłu rzeczy najważniejsze (według mnie). Pomysłu nie skomentuje, gdyż jest on nieczytelny, zresztą chyba sam nie wiesz, co zrobiłeś widząc nazwę tematu.

Co to jest to pośrodku? To jakiś krzyż??

Sorry, ale musisz jeszcze trochę popracować. Ale nie poddawaj się.

Trzymamy kciuki.

[soczek]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba broz Boze nie poddam sie :) poczatki sa trodne... to po srodku to jest tak zwane \"ćuś\" :) czyli nie wiadomo co cos na wzor krzyza ktory spadl z nieba bo jest to fragment animacji a obrazem zlewa sie bo zwiastuje koniec naszej pieknej planety P.s wiem ze to nie ten dzial ale moze; chcialem do scenki dorobic kamiec w ktory wbija sie :ćuś\" a z kamienia odladuja jakies tam niewielkie czasteczki\" niestety nie wiem jak :( pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"koniec naszej pięknej planety\" możesz pokazać innymi sposobami, aniżeli zlewającym się obrazem :/.

A co do tego \"cuś\"a to jak nie dasz gratisowego opisu do tej pracy to nikt nie wpadnie na to, że jest to krzyż.

 

ps. odłamki możesz zrobić cząsteczkami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ta trawa jakoś tak marnie oświetlona

2. To \"cuś\" na środku wygląda jak jakieś prymitywnie narzędzie rolnicze a nie krzyż.

3. Dla mnie niebo to są przede wszystkim chmury. Już niech będą nawet jakiegoś dziwnego koloru a nie jakieś żółto czarne plamy.

4. A ta kula ognia, czy co to tam jest, jest żywcem wyjęta z tutoriala: \"Jak NASA robi słońce w swoich wizualizacjach\". Jeśli to faktycznie miała być spadająca kula ognia, to mogłeś dać samo gizmo plus jakiś \"ogon\" ognia z cząsteczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to \"cus\" widzial raczej jako miecz Bardziej dramatycznie i ma wiekszy sens :D Kula ognia nie bardzo....tlo artystyczne ale troche nieczytelne...troszke Ci sie w kompozycji wszystko na lewej stronie znalazlo...wydaje mie sie ze troche pracy i bedzie naprawde dobrze :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja przedmowcy maja racje co do zlewania sie i tego czegos (co to ?) Ale po pierwsze zmien to niebo na inny kolor nizzielony bo juz trawa taka jest przez co staje sie nieczytelny ! A co do reszty ludziskow tutaj to ; nie bodzcie tacy twardzi w koncu to jego pierwsza praca [lol2] troche delikatniej bardziej wywazcie swoje wypowiedzi a raczej stonojcie !! [lol2][lol2][lol2][lol2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Początki jak widze, w sumie to opinie jak wyżej.

Popracuj nad tym bo zaczyna się fajnie robić, dodaj jakieś kamolce tu i tam w tle jakieś drzewko albo coś i bedzei spox :D

 

I jedna uwaga: Słońce :\\

 

Pozdro

Glollum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności