Skocz do zawartości

Finished 2D: Matrix


tymko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mógł po prostu trzymać w dłoni blue/red pill :)

świetnie Ci to wyszło ale kombinacji to Ty robisz nadto.

Jeśli to zlecenie to wydaje mi się nie musisz się pocić. Lepiej dla swoich pomysłów daj z siebie wszystko. Warsztat przecież masz więc treningu nie potrzebujesz.

Jak na zlecenie mógłbyś spokojnie paintover machać.

Ta strona nie jest wyznacznikiem tego czy jesteś rev czy nie. Tu zyskuje się pomocne rady. Tak mi się wydaje. Jak źle mówię niech ktoś mnie poprawi:)

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze.

Faktycznie szybciej szło by mi z paintoverem, ale myślę że ten trening jest mi jeszcze potrzebny. Mam też większą satysfakcję jak się trochę pomęczę.

 

Jeszcze chwilę Was pomęczę portretami (zostało mi 4) potem może będzie coś innego.

 

"Mógł po prostu trzymać w dłoni blue/red pill :) " - też bym wolał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze to kwestia Twojego stylu i nie powinienem tego komentowac (jesli tak to przepraszam), ale wiele tracisz robiac te kreseczki(fakture) wszedzie, jest wiele innych lepszych sposobow blendowania (fajne metody znajdziesz na furiae.com). W tej pracy ponizej brakuje mi ladnych skintonow, ta laska z flara jest zupelnie nietrafiona, juz pomijajac fakt samego pomyslu (pisales chyba, ze to nie Twoje pomysly, lecz dostajesz wytyczne), to jednak nie ma zadnej korelacji miedzy tym blaskiem z laski a twarza (gdzie jakies odbicia w okularach, gdzie odbity kolor na twarzy?). Co do wlosow to niezbyt ciekawie wychodzi malowanie "po wlosku" (ale po hiszpansku ;)), a tak na serio wieksze bryly wlosow, gdzieniegdzie kosmyki. Krawedzie tez nieciekawie rozmyte, wygladaja niechlujnie. Jak sie tak patrze na calosc to caly czas te okulary mi nie pasuja, jednak bez glebszego pomyslunku nie powiem Ci dlaczego (byc moze w perspektywie sie zle ukladaja, a moze tak dziala brak konkretnych odbic i kolorow z otoczenia). Mysle rowniez, ze wiele by dalo wieksze zroznicowanie pedzla, wlasciwie wszedzie uzywasz tego samego (ta sama technika do koszuli, ta sama do twarzy). Moze tez warto sprobowac twardych cieni tu i tam :) Jak jest gdzies WIP to zajrze do stepow, bom ciekaw jak budowales bryly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności