Skocz do zawartości

Scena 3D: Salon


Currara

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zabrałem sie za pierwsza w zyciu wizualizacje:) Tak naprawde to nie mam konkretnego pomysłu tlko ogólny zarys....powoli się konkretyzujący. Podsyłam narazie pare próbnych renderów...oczywiście scena jest jeszcze w powijakach....ale jestem ciekaw waszych opini i rad. Pozdrawiam!

 

 

P.S.

Na jaki server moża wrzucić jpgi z wiekszą rozdzielczością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mapowanie fotela juz poprawione:) Podobie jak posadzka...choć mam 2 warianty. Jesli chodzi o zbrijenie:D też mnie rozbawiłes nazywając to tak...ale to jakis bug który mi wyszedł bo robiłem to ze splina...już poprawione. Myślałem że raczej rozbawie was lewitującym czajnikiem;] Okna dobiero zaryz żeby nie było łyso:) Za 2h wrzuce jakiś render. Pozdrawiam ponownie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest eleganckiego w tym drucie:) Tu troszeczke zprecyzowałem pomieszczenie i zajałem sie barierką. Na piętrze chyba zrezygnuje z parkietu:/ Boje sie też kontaktu parkietu z drewnianym stolikiem:/ tak łyso nie? Mam problem ze swiatłem...nie wiem jak rozjaśnic to poieszczenie. Troche pracy przedemną:) (ale troszeczke już zamną)

 

 

P.S.

Plz....podajcie jakis serwer na foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z drutem zbrojeniowym w balustradzie to mnie rozbroiłes :D:D elegancko

pozdrawiam Artur

Panie kochany to pęt zbrojeniowy żebrowany jednoskośnie :P ... pardzo ładna poręcz a materiał w deche normalnie.. a na jednej wizce to mi sie troche jakby podłoga wydawała płynna :)))) ale moze dlatego ze sam dziś troche sie upłynniłem :)) powracam do materiału balustrady V ray ??? sprzedasz recepte na taki materiał ??:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też ta wersja poreczy bardziej leży:] Żuciłem więcej światła na scene przez omni bez cieni za oknem. Parkiet jest w strone okna bo tak się w rzeczywistości układa parkiety i panele. Zastanawiam sie czy by nie zrobić korytarza na piętrze ze szklana podłogą. Widziałem pare realizacji takich podłóg...ale nie wiem czy nie za dużo tego szkła nawale do tej sceny?

 

Jeśli chodzi o materiały....nie czuje się jakimś autorytetem w dziedzinie, a ten jest bardzo prosty...opisze: oczywiscie VRayMtl-->(w Reflection) Reflact RGB:133/133/133--->Refl. Glossiness 0,95--->(w BRDF) Anisotropy 0,8--->na Bump (30%) dajesz standardowego Tiles--->w nim wchodzisz na Advance Controls--> Texture biała Horiz Count:0 Vert Count: 100---> Fade Variance:0 Horizontal i Vert Grab na 0,15---> Random Seed ok. 64000 ] To wszystko:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie kochany dobrze wiedziec :D

a drugi Panie kochany wlacz w tym omni invers squar bo psuje wizke ;) a tak po za tym i tamtym to cos nie tak jest z tą skora na fotelach, co to za łaty i pasy ? przekombinowane chyba bump i reflact. Podłoga tez dziwnie swieci, bawiłes sie anisotropią, przyznaj sie ;p

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem parkiet i usunąłem to omni. Chyba jest lepiej ale ten directlith jeszcze wzmocnie. Częściowo uporałem się z bugiem na kanapie. Musze domodelować jeszcze mnustwo pierdułek....nie mam jeszcze jednolitego pomysłu. Jak macie jakieś sugestje...walcie śmiało:) No o plz...pomocy z oświetleniem...jak mam do ożywić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności