Skocz do zawartości

Scena 3D: kuchnia


Piun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no, na razie malo widac. Ale zapowiada sie przynajmniej sympatycznie. tylko jak na razie to chyba przepalone tlo, v-ray sky moze za mocny. Powalczylbym jeszcze z antialiasingiem zeby ostrosci temu nadac i krawedzie wzmocnic, ale to na samym koncu. czekam na postepy i nowe rendery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal tego san&skaj, w oknie daj vray light`y o barwie lekko nie bieskiej, w srodku vray light bialy albo zoltawy leciutko, przez okno zwyczjnego directa, wlacz virejowskie cienie, pozniej pobaw sie kontrastem, skaderami, shadingami i moze bedzie render dring dring ;)

a tak ogolnie wiecej dupereli, detalu. pisze to bo to wip i jak cos to moze cos z tego wezniesz co napisalem.

pzodrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie swiatlo podoba wyglada jak za slonecznego dnia :] rozumiem jakby mu pol obrazka wypalilo a ze w oknach przepalenie lekki to nie psuje efektu ba nawet realizm zwieksza mnie sie strasznie to swiatelko podoba sam chcialbym w swoich pracach uzyskac takie swiatlo by przepalic w oknach a nie cala scene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kjubas- antialising ?? ostre będzie jak podciągne ustawienia - mam nadzieje

JuniorR- tyle że ja uparłem się aby to VraySun było, duperele będą napewno

Temportal thx - cały czas prubuje poprawić te przepaly w oknie - z róznymi skutkami jak wyjdzie napewno pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie poprawiaj wyglada wlasnie fajnie bo zaraz zrobisz ze bedzie zwykly pochmurny dzien poprostu ludzie sie przyzwyczaili wszedzie wytykac o przepalone masz popraw jak najszybciej itd. Mnie sie tam podoba tak jak jest wiec wez domodeluj cos a pozniej rendernij fianlnie z wysokim AA i innymi duperelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keraj37 - thx

mały update

napewno zmienie to szkiełko ze ścian - tylko jescze nie wiem na co, nie chiał bym żeby to były zwykłe płytki - może cos z chromu ??????

nom i te przepały na posadzce :/ ciężko się pracuje bo chwilowo działam na sprzęcie imieniem JASIEK - athlon 800 wykręcony na 1GB :)

 

tak z innej beczki - jak wystwić render nie jako miniaturke - no wiecie tak żeby od razu na stronie wyskakiwała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ten gloss tam tak nie za bardzo... zmieniaj :)

podoba mi sie projekt, fajny jest, można naprawdę fajnie oświetlić tyle że nie widziałem jeszcze żeby okna były tak blisko siebie. Może spróbuj połączyć okna, zrobić takie przesuwane od kantu (łączenie ścian) w stronę mebli , po kombinuj z tym. Zaskocz nas czymś konkretnym :)

 

edit: Co do zdjęcia to jak wrzucasz na jakiegoś hosta plików graficznych, dostaje sie od razu taki link żeby tak wrzucić jak chcesz, ale jest już późno i nie chce mi sie sprawdzać który :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności