Skocz do zawartości

POSTAC: panna w żelastwie


dzabadzaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no cóż, jak dla mnie to nagolennik jest za wysoki, jak sama nazwa mówi powinien on być na goleniu (jednak różnie to rozwiązywano), osłoną kolana powinien się zajmować osobny element, nakolannik - co prawda często jest on bardzo dobrze spasowany z nagolennikiem jednak stanowi odrębną całość

co do nabiodrka to wydaje mi się, że jest ciut za długi

całość nie gra ze sobą ze wzglęu na to, że praktycznie nie ma połaczenia między częścią góną i dolną pancerza, jeżeli być zrobił napierśnik pełny (bez tych wycięć podkreślających, że to kobieta dbająca o ochronę biustu) oraz fartuch np z folg wtedy całość powinna sie lepiej komponować, z tym, że tym sposobem otrzymasz coś w rodzaju zbroji płytowej i będzie mozna co najwyżej podziwiać piekne oczy zakutej w stal panienki

hmmm, może w takim razie odchudzić górę?? zmniejszyć trochę chełm, naramienniki, zlikwidować lub znacznie obniżyć płot,

przecież kolczuga wyszła świetnie, wystarczyła by ona sama, lekka góra, nagolenniki, rękawice, jakiś saczek i odpowiednie uzbrojenie

sporo referencji mozna znaleźć pod adresem http://www.bladeuniverse.com/Medieval_Items/Armor/Page_1.shtml co prawda to tylko współczesne \"rekonstrukcje\" ale mają bardzo dużo zdjęć i historycznych, i fantastycznych broni, zdroji, wyposarzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam lubie ostre babki ! A co do uwag to mam jedna ! Milo by bylo widziec troche wiecej twazy ! w koncu to niunia wiec niech bedzie widac ze nia jest ! Bo jak widze ja w tym chelmie to wyobrazam sobie ze ma paskudna facjate i dlatego ja chowa ! A pracka ladna oby tak dalej i z tak samo duzym zapalem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedsz co srenio widze tak ciezki helm niesamowicie masywne naramienniki i no powiedzmy skapa zbroje na klacie. koeljna rzecz yo zmiana helmu to dobra dcyzja tamten byl za sterylny i udusilaby sie biedaczka. skrzydelka jak je dobrze zrobisz to beda rewelacynje, ale te obecnie - popracuj nad nimi. koeljna rzecz to zakonczenia poszczegolych czesci pancerza, przeciez pod pachami to onaby sie pociela. nie olewaj elementow pozornie niewidocznych bo potem takie niespodzianki sie trafiaja jak teraz. daj mocowanie naramiennikow bo obecnie lewituja. fajny pomysl z kolnierzem, ale popraw jego konce niech beda lekko zaokraglone przeciez ona tam ma szyje, a tam skory nie ammy za twardej.v jak chcesz dawac na naramiennikach takie pionowe plty to pamietaj ze one straszmnie ograniczaja ruchy i bedziesz musial dac raczj ciezki miecz, ten ktorego zamiesciles zdjecie, moze okazac sie za maly i bedzie wygladala z nim smiesznie. co do renderow to jezu ale ty musisz kmeic jasno nastawiony monitor, ja tam prawie nic nie widze!! do renderow dawaj jasniejsze materialy, ladmne wygladaja cienie i latwiej jest bledy zauwazyc. co do pana to jego gatki jakby wisza niedotykajac ciala. fajnie wyglada, ale tyko jako postac fantasy, bo jego proporcje nadaja sie tylk do tego gatunku( sa dlbre, ale nie realne) nawet mi sie bardz podoba. oki to ja juz koncze bo napisalem juz swoje to chyba na jakis czas wystarczy. pracuj bo fajny pomsl oby takie samo bylo wykonanie. i szczegoly!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supeeeeeer !!!! Naprawde świetny model, laska bardziej mi się podbała, jakbś ją zrobił tak dokładnie jak jego... ale z odsłoniętymi udami :D

 

Chyba masz baardzo duże doświadczenie że tak fajowo robisz??

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności