Jump to content
eGo

Harry Potter MMORPG 3D

Recommended Posts

Manver - dzięki :)

Hmm.. Czyli, że nie ma już więcej chętnych? Szkoda.. Gdyby jednak ktoś był zainteresowany, to walić do mnie na gadu o każdej porze, w każdej chwili :) zazwyczaj siedze na n/n. Możecie też napisać tutaj, zaglądam kilka razy dziennie ;]

Zgłosiło się już dwóch grafików do pomocy, więc niebawem zacznie się robota nad grafiką :) Niedługo zarzucę jakieś screeny aktualne z engine'a ;)

eh, to że kończę grę "Trener Pokemonów" to był żart... Mam aktualnie pracę i nie jestem w stanie ciągnąć amatorskich projektów... Potwierdziłem na gadu, ponieważ piłem browarka z kumplem i zebrało nam się na żarty ;)... "Spadam trenować mojego pokemona" miałem nadzieję że domyślisz się że ja tylko się zlewam...

Widzę, że ten żart zaszedł odrobinę za daleko - sorry za to :]

powodzenia z projektem!

Oj Ziomuś to przygrzałeś bo CEO ma prawnika w rodzinie a ty wyraziłeś chęć pomocy skończy się to dla Ciebie "mamrem" albo jak będziesz miał dobrego obrońce wypłatą wysokiego odszkodowania (nie będzie Cię stać na nic do końca życia)

a.... wszystkiemu winny alkohol....

a poza tym podobało mi się demko "Trenera Pokemonów" i ten ukryty level z Harym....

a to wszystko przy soczku jabłkowym....

Ziomuś, wydawało mi się na żart, dlatego spytałem się na gadu, czy sobie jaj nie robisz. Odpowiedziałeś, że nie, więc nie miałem powodu, żeby nie wierzyć. Cóż.. :)

Tony.. CEO? Nie znam :)

Jestem nowym użytkownikiem i chciałbym się dowiedzieć czy gra doczekała sie premiery??

Jestem nowym użytkownikiem i chciałbym się dowiedzieć czy gra doczekała sie premiery??

Tak, w zeszły weekend była premiera w empikach. Żałuj, że Cię nie było, były darmowe kanapki. Magiczne.

No wiesz, z czegos musieli oplacic prawnikow po tym jak EA im proces wydala....

Tak, w zeszły weekend była premiera w empikach. Żałuj, że Cię nie było, były darmowe kanapki. Magiczne.

muahahaha, umarlem w butach Lewus xD

Emil - zagadaj do nich na forum, to chyba nie boli...

Niech zrobią FPS'a, chętnie bym postrzelał do tego zniewieściałego dziada...

Harry Potter działa na mnie jak clown z MC'a.

Edited by Elgatoloco
literki

Już jest ale dostępna jest tylko dla magicznych. Mugolom ponoć zabroniło Ministerstwo Magii.

Jesteś z ministerstwa, więc możesz to coś załatwić. xD Ale teraz bez jaj : eGo wyjdzie ta gra, czy zrobisz pacmana?

Edited by Slaq
nie wiem

Gdyby nie moja dziewczyna to bym pewnie tego nie obejrzał, ale sądząc po tym co słyszę to dużo osób jest "obeznanych" w temacie.....lol

Edited by Elgatoloco
A-A-A-Awaria!!

Gdyby nie moja dziewczyna to bym pewnie tego nie obejrzał, ale sądząc po tym co słyszę to dużo osób jest "obeznanych" w temacie.....lol

Słyszysz co my piszemy? Czytasz w radiu?

Słyszysz co my piszemy? Czytasz w radiu?

A ty rozumiesz co ja piszę, czy czytanie ze zrozumieniem to będziesz miał dopiero w gimnazjum:)??

Dawno nie widzialem takiej szydery na forum:) Projekt ma takie szanse powodzenia że jak tylko pokażecie screen z silnika to przysięgam na braciszka że dołączam do projektu:)

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy