Skocz do zawartości

teoria


Gość HesuSS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. zrobiłem niedawno filmik w maxie jako pracę dyplomową. śmieszny dla animatorów, ale laikom się podoba. mój problem polega na tym, ze trza teraz trochę tekstu napisać. część z tym w jaki sposób robiłem film to spoko - przecież sam robiłem :] ale muszę trochę polać wody i zalać kartki teorią i takimi tam bzdetami a w sieci nie mogę znaleść żadnych tekstów na których mógłbym to lanie wody oprzeć bo wszyscy piszą ulicznym językiem i do tego jeszcze większość tekstów w necie jest o tym jak zrobić piłkę, albo śrubkę :]

Może ktoś zna parę adresów z teorią dotyczącą maxa, albo jakieś wykłady z uczelni posiada?

Z góry (a moze z dołu) serdecznie dziękuję za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmm... jak się zabiore za pisanie i będę musiał jakieś screenshoty zrobić albo renderować klatki to moze coś pokażę, jednak nie jest to naprawdę nic szczególnego (najlepsza w tym filmie jest muza :D ). filmu nie pokażę bo trwa 18 min. i aktualnie mam wyrenderowany wyłącznie w dziwnej rozdziałce 640x480 ;) (no cóż to był pierwszy w sumie filmik :D).

naprawdę proszę wspomóżcie materiałami :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pokaż coś tam zmajstrował, i nic nie szkodzi że 640 i 18 min. Ludzie ściągają 120 minutowe tutoriale w 1280 ;).

 

A co do pracy to wiesz.... W sieci masz kupę materiałów. Ale to wszystko jest oparte na bardzo... Konkretnej matmie... Regułki ogólnikowe też gdzieś znajdziesz ale języka polskiego bym się nie spodziewał ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HesuSS

jeśli kiedyś w stanie wskazującym wejdę na forum to może pokażę fragmenty filmu, bo choć robiłęm go wspólnie z kumplem, to bez urazy dla niego - nie ma czego porównywać do większości prac jakie tu widziałem, bo choć w tego typu filmiku modelowanie nie jest rzeczą najważniejszą, to jednak sama animacja jest zbyt uboga aby się nią chwalić na forum (powaga) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo pokazujesz animację i pracujesz nad nią (i wtedy zmieniasz nazwę tematu na zgodną z regulaminem), albo nie pokazujesz i temat ląduje w wolnych dyskusjach (ew. w animacjach) bo szczerze mówiąc nie widzę sensu aby taki wątek znajdował się w wip`ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności