Skocz do zawartości

Scena 3d: Budzik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wlasciwie to zastanawialem sie nad czyms takim ale wydawalo mi sie ze lepiej bedzie jak zegarek bedzie po srtodku. nie sadzisz ze teraz jest troche za bardzo na prawo? ale jet ok. wykadruje go jakos inaczej, ale dzieki. poczekajmy na to co inni powiedza,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kadr Mateusza jak najbardziej sluszny - proponuje poczytac troche na temat kompozycji (zloty podzial itp...) np w ksiazce o fotografii.

Ale sam budzik jakos malo realistyczny - jako czysta grafika wyglada OK, ale o oddaniu realizmu nie ma mowy przez material i ubogosc elementow mechanicznych.

Powodzenia!

 

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze praca niemiala byc realistyczna...

tak sobie mysle ze leciutki DOF dodalby czegos tej graficzce... jakiejs dynamiki, czas jest dynamiczny...

Jeżeli poprafisz kompozycje i dasz jeszcze to \"COŚ\" tej pracy bedzie super... czekam...

P.S. moze by tak dac jakas sepie... ugry??

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie to nie mialo to byc fotorealistyczne. budzik jak budzik.Wzorowalem sie na swoim wlasnym budziku. zbyt wielu elementow mechanicznych to on nie ma. Znacie moze jakies linki gdzie more dowiedziec sie czegos o kompoizycji? bo szczerze mowiac jestem troche zielony w tym temacie. w zasadzie jak zamieszczalem tu ten obrazek to uznawalem go za skonczony ale chyba jeszcze nad nim posiedze, Dzieki za rady i mam nadzieje na wiecej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec... czekam na update...

niestety nieznam zadnych linkow do stronek o kompozycji... ale jak poszukasz, to napewno cos znajdziesz.

Myśle ze sporo mozna sie nauczyc ogladajac DOBRE fotki DOBRYCH fotografów...

Pozdrawiam, bede tu zagladal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to za ladne :( (bez urazy) nad wskazowkami moglbys popracowac. A co do kompozycji to ja bym widzial tak: na srodku sceny stoi ten budzik a obok niego przelatujace jakies przedmioty (moze ludzie ) z duzym montion blurem, albo jakas scena a ten budzik z blurem, zeby uchwycic ten czas albo cos, wszystko zalezy od ciebie ale scenka narazie do kitu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompozycje zmien na Mateuszowa....dla mnie osobiscie przy pierwszy kontakcie pracka jest ciekawa i ma swoj klimat...ale przy dluzszym wpatrywaniu sie uwage zwracaja bledy:

- brzydkie wskazowki !!!!

- miejscami strasznie kanciaste, scena chyba nie ma duzo poly wiec da sie to poprawic

Jeszcze troche pracy i bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja jest jest troche kanciasty ale juz to poprawilem. Bo z tym budzikiem to jest tak ze zrobilem go zeby byl sobie w tle w animacji ktora zaczynam powoli robic, ale jakos tak sie fajnie wyrenderowalo wiec dodalem material (chrom) i zrobilem scenke. co do wslazowek to sam nie wiem jakie dac. moj budzik ma takie jak zrobilem (czy to znaczy ze jest badziewny?). moze zaproponujcie mi jakis kształt, bede bardzo wdzieczny. dziwne ze nikt nie zwrocil uwagi ze skoro to budzik to nie ma wskazowki alarmu. 8) ale bedzie. O kompozycji gdzies doczytam i costam dodam i jakis napis fajny czy cos. moze w nastepny weekend przysiade bardziej.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam budzik to fajny, ale ta kompozycja faktycznie nietęga. Z tyłu dziwny chaos, samo rozmycie byłoby spoko, ale ten dym (pierwsza myśl) wywołuje wrażenie, że budzik sie zchajczył :) Przez te efekty z tyłu budzik wizualnie \"upada\" do przodu. To też niemiły efekt. Popracuj może jeszcze nad kompozycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu... jest gorzej n iz bylo... duzo gorzej...

napis mnie rozwalil, moim zdaniem ani niepasuje, ani kompozycyjnie sie calosci nieima.

cienie na zegarku zlewaja sie z jego cieniem

W skali od 1 do 10 dałbym maxymalnie 4...

przykro mi, ale pracka poszla w zlym kierunku...

pozdrawiam i namawiam do dalszych prac nad nia...

moze kolejna propozycja bedzie lepsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.... to fakt. Na razie nie jest zbyt dobrze. Oglądaj dużo grafy. Obrazy, plakaty, wszystko co Ci wpadnie w ręce. Możesz się nawet na nich wzorować. Zwracaj uwage jak jest prowadzone liernictwo.... no i rozwijaj rozwijaj :) sam budzik fajny jest... ale całość nieźle daje \"czadu\".... sic! może rzuć się na jakiś inny temat i zwróć uwage na emocje..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos emocji, jak \"pobudka\" to bym przesunął wskazówki na 6:25, wtedy ktoś mógłby się wzdrygnąć. 10:05 mnie np. nie przeraża :)

 

Z tym tekstem to zdecydowanie ciągle nie to.

 

Odnośnie typografii, kompozycji i nie tylko polecam gorąco inspiracje pracami d-kitchen. To w większości spoty reklamowe, ale nie ma to żadnego znaczenia.

 

http://www.d-kitchen.com/index_2.html

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie dla niewielu osob wstanie o 10 to horror, dla mnie tak. Bo prawie codziennie chodze spac ok 3-4. Sądze że jesli ktoś mnie osobiscie nie zna albo nie mieszka. To faktycznie 10.05 nie wydaje mu sie straszną porą na wstawanie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...

czy rysujesz, malujesz coś? (tak ręcznie, np. na papierze)

mam wrażenie ze nie... a mysle ze to duzo daje... (mowie prawie jak moj profesor) :)

Pozrawiam, bedzie lepiej, bo jest kiepsko ;)

Powodzenia, ciekaw jestem kiedy cos wyjdzie z tej pracki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności