Skocz do zawartości

WIP 2D: Bloody Mary


Gość Czarnystefan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czarnystefan

witam, ostatnio po godzinach zacząłem mazać sobie nową pracę (ostatnio mnie wzięło na steampunk'owe klimaty) i wydaje mi sie, ze ciekawie byłoby znać waszą opinie jeszcze podczas jej tworzenia. rysunek ma jeszcze charakter mocno szkicowy, ale ogólne założenia już widać. wszystkie pomysły i konstruktywna krytyka mile widziane:) dzięki, pozdrawiam.

 

bloodymaryqa8.jpg

bloodymaryqa8.468442c9e7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

twarz jest przesliczna! :D i moze troszke oczka krzywe ale to nic ;p ogolem imo jest za duzo czystej czerni..... o ile na panience juz tak ja chcesz klimatycznie podkreslic moze w tle troche przygasic wszystko szarosciami....?? dal bym mgle ogolem, by wyciagnac panne calkowicie na przod obrazka.... czekam na wiecej bo szykuje sie naprawde MOc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie zapowiada sie zajeb...:) choc mam dwie sugestie. pierwsza rzecz to horyzont dla tla jest chyba odrobinke za wysoko i mam wrazenie, ze nie gra do konca z panienka... (ale to takie zboczenie architektoniczne wiec moze sie czepiam). a druga rzecz to ja bym chetnie zobaczyl troche jakis bruszy bardziej ziarnistych na tej scianie i moze na na ciuchach....

a tak z innej beczki to dzieki jeszcze raz za te plytke, ktora mi zgrales, bo dopiero ostatnio mialem okazje ja przejzec jakos uwazniej i jest mistrzowska!!!!:)

 

pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnystefan

dzięki panowie, przed świętami już chyba nie uda mi się tego ruszyć, ale jak tylko będę miał wolną chwile, to postaram się wprowadzić w życie kilka rzeczy które zauważyliście:)

 

masz)rum> czy będzie wyglądało to sie okaże:P

 

janko> z ręką będę jeszcze walczył - metodą prób i błędów - zobaczymy co wyjdzie... a ściana chyba zostanie mniej więcej tak jak jest, w założeniu ta kobitka szykuje sie do napadu i nie byłoby fajnie gdyby było ją całą widać:P

 

daroz> tak mniej-więcej będę chciał zrobić. co do czerni to wyszła po podciągnięciu kontrastu, będę się starał ją niwelować podczas dalszych etapów pracy.

 

lordziebiernacu> dziękuje za uwagę dotyczącą horyzontu, na pewno to zmienię (a przynajmniej się postaram:)). co sie tyczy pędzli, to na tyśąćpińcet procent będzie bardziej brudno... niestety nie potrafię finalnie swoich prac utrzymać w czystości:P

a i cieszę sie, że płytka się podoba:)

 

hindus> eeee tam, same gołe baby na tej płycie:P

 

briz> chociaż jedną przydałoby się skończyć...

 

Pablonardo> bedziem walczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności