Skocz do zawartości

[w.i.p] osada Gencz - Komorowice k/o Wrocławia


MII

Rekomendowane odpowiedzi

mały update'cik w rysunkach ... wersja klepnięta przez Klienta.

 

nowe wizki:

www2kamera01ps3.jpg

.

.

wwwkamera02wf4.jpg

.

.

wwwkamera03nf0.jpg

 

-----------------------------------------------------------

Witam,jestem tu nowy. tak naprawdę to mój drugi post.

przedstawiam jedną z koncepcji aranżacji salonu, jadalni i kuchni w domu jednorodzinnym z zabudowie bliźniaczej k/o Wrocławia. Jest to ciągle w.i.p. więc nie jedźcie po mnie za bardzo... ciekaw jestem waszych uwag. robiliście może takie rozwiązanie - panel LCD nad paleniskem kominka? Zakładając dobrą izolację frontu obudowy kominka jest to chyba wykonalne?

p.s.

szukam namiarów na dobre seamless'owe tekstury tapet!

p.s.2

podziekowania dla Knygha za porady i sztuczki dzieki, którym wogóle poruszam się w Maxie

 

pozdrawiam

 

---------------------

www02finalpt9.jpg

.

.

www04finalnp8.jpg

.

.

www05finalyx9.jpg

.

.

www06finalip0.jpg

.

.

www07finalez2.jpg

.

.

www08finaltu3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardoz ładnie, cieplutko, dużo detali. podoba mi się.

 

co do zastrzeżeń:

-szczególnie na dwóch ostatnich renderach ci lewitują rzeczy, albo lepsza jakoś shadingu albo AO by się przydało.

-przedostatni przejarany i za duży kontrast

-pierwszy naprawdę najlepszy technicznie, gdyby nie te dziwne IESY w szafkach po prawej

-drewno za szybą? dziwny pomysł, przy drewnie opałowym zawsze duzo brudu jest

 

ogólnie całkiem na +

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za uwagi. wiem, że sporo jest jeszcze niedociągnięć. materiały doszlifuję. może po świętach zapodam jakiś mały update'cik, o ile robota i terminy pozwolą. pozdrawiam i Wesołych... dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-fajne światło oprócz 2 i 5 które to wg mnie są prześwietlone

-niezłe materiały i ogólne ustawienia renderu

 

-zupełnie nie podobają mi się zestawienia materiałów, to już nie eklektyzm tak modny ostatnio ile chaos totalny

-chaos także w modelach, które sprawiają wrażenie dodawanych na siłę, lepiej pozostawić w tej kwestii niedosyt niż spowodować przesyt :p

-o ile główne oświetlenie jest ok to totalnie drażni ogromna ilość małych spotlajtów wyskakujących dosłownie z każdej dziury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie,

wrzucam pierwszą koncepcję - niestety klient ją odrzucił. celowo w większości scen zdjęte są mapy z diffuse, żeby nie sugerować klientom rozwiązań materiałowych na etapie koncepcji. Chodziło bardziej o pokazanie przestrzeni. W drugiej koncepcji polecielismy już na maxa :D

* Xiz0r - poprawię lewitację, co do szklanej "drewutni" widziałem taką w realu - świetnie się sprawuje, właśnie przez zastosowanie szkła jest łatwa w utrzymaniu czystości

*slon_dominik - wiem, ze spotami i ich mocą przegiąłem-muszę to jeszcze doszlifować, nie mam jeszcze czucia jeśli chodzi o moc świateł

---------------------

vjvjut8.jpg

.

.

fsgggsxf6.jpg

.

.

dvdvdyh0.jpg

.

.

-widok z wiatrołapu na klatkę schodową

07fdf9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak innym, ale mnie trudno jest oceniac przestrzen i jej jakosc na podstawie samych renderow. to po prostu ladne obrazki, ktore jednak niewiele mowia o samej przestrzeni mieszkalnej. nei wiem czy jest to nowoprojektowany obiekt, czy tez przerobka mieszkania w bloku. trudno wiec ocenic sam projekt. wizualizacje oceniam na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności