Skocz do zawartości

Wiz: Podasze Mental ray :)


Gość Robercik2008

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Robercik2008

Siemka wszystkim miałem trochę czasu w święta więc postanowiłem sobie zrobić wizke chodziło mi to pogłowie od miesiąca no i sie zabrałem do roboty

oceńcie jak wyszło :P nie chce mi sie tego już dokańczać bo do matury by wypadało też trochę czasu znaleźć ale niedługo wrzucę nową scenkę którą jest już na wykończeniu no ale to pewnie za 2 tygodnie no to by było na tyle acha zapomniałem Render mental ray a sofcik 3ds max 9. A wypadało by dodać jeszcze ze względu na jutrzejszy dzień :P Wszystkiego najlepszego, Sylwestra udanego, kolorowych fajerwerków i romantycznych spacerków. Oraz zwariowanej balangi i siły do podnoszenia sztangi. Życzy Robercik to było na tyle a to moja wypocina ...............

9414eaa08ddeaa6e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość Robercik2008

w Maxie siedzę 2 lata :) wiem trochę kijowo 2 nocki siedziałem na tym więc poziom nie jest za wysoki ale chciałem zrobić w mentalu i zobaczyć jak wyjdzie

zawsze alternatywa dla v-raya :P a co do tego syfu na ścianach no cusz kijnia nie mogę wy renderować lepiej bo jak ustalam żeby fotonów było więcej

tak jak być powinno to w tedy mam error output of memory :P a mój piecyk

to Amd sempron 2600+ 1,8ghz i mam 256 ramu i ati radeon 9600pro nie jest źle ale coś większego nawet nie drgnie czasami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to krzesła za duże, kompy za małe, schody za strome (zrobiłbym więcej miejsca na górze i dał więcej stopni), łóżko za krótkie no i ciężko by się nakryć takim materacem:P Za duże dechy na podłodze, łóżko ma w niektórych miejscach zły kierunek mapowania i światło jakoś dziwnie pada na podłogę:P No i pozbyłbym się jakoś tych plam na ścianach i suficie:P Ahhh czepiam się jakbym się na tym znał:D Powodzenia i szczęśliwego nowego roku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do powtarzalności to spoko. 2 kompy w domu mogą być, nie pogardziłbym. Niestety w rogach ścian coś się złego dzieje. Na pierwszy rzut oka wygląda jakby ściana była z sufitem spojona klejem do papieru. Brakuje detali. Nie podpisane grzbiety książek. Komputery niepotrzebnie żrą prąd, aby wyświetlać maxa :D. Odbicia z tyłu na krześle nawet fajne na pierwszy rzut oka. Powodzenia w dalszych projektach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że jest to niezła praca, ale jak się zacząłem przyglądać to zauważyłem kilka błedów. Najdziwniejsze jest dla mnie łóżko, bo strasznie krótkie, idealnie płaska kołdra, schody jakoś dziwnie się prezentują.

Zastanawia mnie jeszcze jakim cudem rolety nie zwisają swobodnie w dół, tylko są na jakichś niewidzialnych prowadnicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności