Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Porsche 911 GT2


c4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Z Max\'em bawie sie od kilku dni. To co potrafilem zrobic, zrobilem ;) Ale pojawily sie problemy, dlatego pisze tu. Pozatym chcialbym wiedziec czy siatka moze byc, czy moze trzeba ja przebudowac lub zrobic od nowa? Licze na Wasza pomoc ;)

 

oto autko w oryginale: tu klikaj!

 

siatka:

3.jpg

 

i render:

 

1.jpg

Tu sie cos porobilo pod wycieciem na swiatlo. Trzeba zagescic siatke, zeby to skorygowac? Nie moge juz poprawic tego vertexami, ktore sa bo nie zgadza sie wtedy z printem.

 

 

4.jpg

A tu tez cos brzydkiego sie pojawilo na brzegach wyciecia :|

 

 

Jeszcze nie wiem jak zrobic szczeline nad blotnikiem. Wiem, ze extrud\'em mozna. Zawinalem krawedz do srodka 4 razy, ale teraz nie wiem jak usunac ta zewnetrzna warstwe, aby bylo widac extrud\'a :(

Wiadomo o co chodzi czy robic screena?

 

Wiem, ze niewiele zrobilem, ale wole najpierw skorygowac wszystkie bledy a pozniej modelowac nastepne partie.

Moze z tego calego projektu wyjsc cos ciekawego czy mam brac sie za cos innego?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

C4, unikaj 5-ciokatów i trójkatów w siatce, staraj się modelować głównie na czworokątach, chociaż czasami trójkąty są nieuniknione :) w tym przypadku poprowadź dodatkowe linie od świateł, bo tam masz 5-ciokąty (zrób z nich czworokąty), powodzenia :)

 

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady. Zrobilem maly postep w modelowaniu.

rend11.jpg

 

Nie wiem jak mam polaczyc te slupki, ktore sa miedzy otworami na okna z reszta? Musze je prowadzic od samego dachu az na sam dol? (tak jak na obrazku)

Bo jak je zakoncze tam gdzie zakreslilem na zolto to po meshmooth wyglada to krzywo dosc.

 

siatka:

 

rend2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności