Skocz do zawartości

Błąd podczas uruchamiania programu.


stempek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Otóż max'a przeinstalowałem już z 3 razy.

A co do .net framework 2 to sam nie wiem. W razie potrzebu zainstaluję i sprawdzę.

 

EDIT:

 

Mam zainstalowane Microsoft .net framework 2.0,a max jak nie działał tak nie działa. =(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatniej linijce masz napisane co robić ;P

A instalator sam instaluje frameworka i service packi do niego razem z innym dziadowstwem, którego potrzebuje

 

edit:

sądząc po nagłówku to brakuje bibliotek, które instalator powiniem sobie wrzucić, zobacz czy przy instalacji wyskakuje takie okienko Installing Microsoft Visual C++ (tu numer wersji) redistributable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączę sie do tego tematu bo tez mam problem :/ robiłem sobie autko i zapisywałem co jakiś czas aż tu nagle komp sie zaciął i po resecie nie mogę włączyć tego pliku da sie coś zrobić zęby go włączyć czy już muszę sie pożegnać z autkiem? mam jeszcze inna kopie tego pliku ale to było zapisane w początkowej fazie tworzenia auta czyli tak jak bym zaczynał od nowa tylko mam bluepriny ustawione i troszkę zaczęte. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... rejestr czyściłem już z 3 razy, przeinstalowałem większość bibliotek od nowa, maxa z 6 razy instalowałem, a dalej nie działa... Przedtem działał całkiem zgrabnie jak na mój komputer, ale po zainstalowaniu ZBrush 3... ****..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie max nie chce odpalić... instalowałem już różne biblioteki C++ ale żadne nie działały. Instalowałem: Microsoft Visual C++ 2005 redistributable i Microsoft Visual C++ 2008 redistributable. Starszych nie znalazłem. Próbowałem też odpalić bez żadnych bibliotek. Też nie działa. Po odinstalowaniu ZBrusha też nie zaczęło działać.

 

@EDIT:

Niby odświeżanie starego tematu ale czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

Bardzo zależy mi na tym aby zaczął działać z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności