Skocz do zawartości

WIP 2D: Space Trooper


wink25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kończe właśnie jedną z prac do portfolio i chciałbym się poradzić co można tu jeszcze zmienić no i co poprawić? Praca robiona była w Photoshopie i mniej znanym Microgrfx Picture Publisher. Warto tutaj dodać, że żołnierz stoi na zastygłej magmie stąd to czerwone światło odbijające się na kostiumie. Co o tym sądzicie czy to dobry pomysł? Prosze o opinie i rady. Za każą pomoc z góry dzięki ;].

 

soldiersmallyb3.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Małe sprostowanie. Dopiero pracuje nad portfolio, nie zakładam go już w tej chwili. W każdym razie na forum widziałem gorsze prace, a opinie w stulu w/w nie pomagają ;]. Shaggi jeśli cie uraziłem to przepraszam. Co do pracy to prosze o komentarze, które mogły by pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze ta praca nie nadaje sie do PF to nadaje sie do dzialu speed dlatego tak Ciebie zjechano. Co do komentarzy... no coz po prostu widac ze nei masz warsztatu najlepiej dla ciebie - zacznij rysowac bo samo to nie przyjdzie a za jakis rok to bedziesz sie komentarzami martwic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko już sie nie gniewam peace and love ^^ co do pracy za bardzo nie wiadomo gdzie pada światło wygląda jak płasko rzeźba... trochę nie teges w stosunku do reszty ta planetka z tyłu jest ok :P lecz tez trochę płaska możesz na nią wzuci jest taki filtr wybrzuszenie coś takiego nie pamiętam jak to sie nazywa... no i ćwicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaggi Na początek dzięki za zainteresowanie. Jedyne co przychodzi mi do głowy patrząc na tego marins to zmniejszenie głowy, dałoby to potężny efekt zbroi. Myśle także o zwiększeniu cieni i zciemnieniu postaci. Czas pokaże tymczasem dzięki za pomoc ;]. Ps. co do bryły to podjaśnij prosze bo nie kumam o co biega ;], ale z chęcią się dowiem ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Postanowiłem zakończyć już te postać. Mam nadzieje, że wniesione poprawki wystarczą. Wiem, że nie jest jeszcze super ekstra, ale grafiką zajmuje się on niedawna i wciąż sie ucze :]. Dzięki wszystkim za pomoc, wasze rady (te mądre) sporo pomogły. Przed finnishem dodam jeszcze kilka małych poprawek, narazie wygląda to tak ;].

 

soldier75vg3.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności