Skocz do zawartości

Scena 3D:Sypialnia


roki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie,

Po pierwsze chciałbym przeprosić za usunięcie poprzedniego tematu z mojej własnej głupoty.A teraz wracajmy do tematu.Zabrałem się za zrobienie sypialni w 3D.Tak jak już pisałem wcześniej, modele wykonuję sam na wzór mebli IKEI.Poniżej zamieszczam najnowsze rendery.Oceniajcie,opieprzajcie i krytykujcie ;)

Ps.Przerzuciłem się z Vray'a na mentala...dzięki Tomala

pokoik2gb4.jpg

Bez stolika

pokoj1hh2.jpg

Ze stolikiem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Specjalnie leży na ziemi.A co do stolika to już jest prosty.A co do kołdry to myślę, że raczej nic więcej nie można zrobić.Inaczej będzie wyglądać z texturką.Dalej myślę, że nie ma co kombinować, chyba, że dam jeszcze noise.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanczo roki, ta kołdra trochę za cienka mi się wydaje wygląda jak koc. Jak ją skrócisz to jakieś nierówności by się jednak przydały bo takie proste to tylko w wojsku mają. Może mentalowym dispem coś wykombinujesz z odpowiednią mapą bo noise badziewnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie noise to nie jest dobry pomysł.Dobra jutro dodaje stolik,regał i fotelik.A na dzisiaj już kończę bo sie przeziębiłem i temperatura mi skoczyła.A co do koco-kołdry to pogrubię i pobawie sie mentalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj jeszcze na chwilę tę symulację kołdry bo teraz wydaje się, jakby właśnie została rzucona na łóżko i nie przestała się wachać.(prawa strona)-mam nadzieję że zrozumiałes o co mi chodzi, bo trochę dziwnie to napisałem.

Ogólnie nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech łapaj :) jest i 3ds i obj

 

http://84.10.134.61/pulpit.rar

 

to jest wymodelowany na prędce w wingsie model. zawiera nieliczne bugi ale sprzet mi juz nie pozwala ich usunac :)

 

 

Dzięki, mam się na czym wzorować tylko jak dla mnie trochę przesadziłeś z tym pognieceniem ;).Ale dzieki bardzo za inicjatywę i za poświęcony czas.Dobra Panowie i Panie dzisiaj ostatnie podejście do tej kołdry.Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wrzucam ostatni render na dziś...w sumie za pół godziny witamy no dzień więc cos o północy wrzucę :D A tym czasem kołderka.Myślę, że stage 1 zakończony.

narzutka4oq9.jpg

Ps.kamil_ochel dam ci tego repa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności