Skocz do zawartości

WIP2D: "Rubieże"


Thx

Rekomendowane odpowiedzi

Taki poczatek pracy( Tortur włożył troche ducha i wiary we mnie)robię ja w painterze:

Jakeś zapomniane miejsce cywilizacji , które zapomniało juz o czasach swojej świetnosci, rangi miejsca w jakim je kiedys wybudowano- typowy schemat na opowieść S F. Chce właściwie przedstawić " Melancholię"

P S

Leander sory stary ale ja na prawdę nie znam się i tym samym nierozumiem co ty do mnie mówisz :" o jakimś niepoprawnym łączeniu wątku" .

 

URL%5D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Leander mówi właśnie o takiej sytuacji jaka jest teraz ... Piszesz jeden post, a pod spodem zamieszczasz drugi z obrazkiem ... Możesz i powinieneś zamieścić tekst, obrazek i miniaturkę w jednym poście.

 

Co do obrazka, to zaczyna się ciekawie... Dodałbym nieco kadru na górze i podwyższył tę budowlę... Zróżnicowałbym też kolory, ale z tym nie powinieneś mieć problemu, sądząc po paru poprzednich pracach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz rozumiem ale mam juz od dłuższego czasu problem z włożeniem obrazka. Nie chce go pokazac w jednym poście. Dopiero na "szybkiej odpowiedzi" wchodzi obrazek z freeimaga bo z imageshacka to juz kaplica.

 

Co do kompozycji masz rację, pokombinuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to jest dobre. Ja męcze właśnie obrazek s-f i ni w cholere nie idzie mi to:/

 

BTW Mi sie cos wydaje, z tego co zaobserwowałem, że sie czepiacie złośliwie Thx`a za co sie tylko da. Nieładnie. Jak ktoś ma kłopot z serwisem to albo wytłumaczcie człowiekowi albo siedzcie cicho.

 

Pozdrawiam

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tortur: czepiają sie bo zazdroszcza ;))

a co do obrazka, to zastanawiam sie nad tym, czy nie byloby to ciekawsze gdybys zwęził kadru i narysowałto w pionie nie dawałoby lepszego efketu. tzn nie wiem co chcesz dać tam po bokach, ale imo bylo by to dynamiczniejsze, i skupiało uwagę na tej budowli w centrum.

 

a jeszcze, lubie takie prace sf, że np masz łąke pustą, np jakiś pagórek porośnięty trawą, a z niej wyrasta jakaś budowla niewiadomego pochodzenia i z obcym , nie ziemskim wyglądem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź po swojemu! Jak mówiłem - chciałem tylko sprawdzić jak to zadziała z wyższym kadrem... Jakbyś wydłużał tę budowlę, albo nawet i nie, to rób często poglądowo flip horizontal (poziome odbicie lustrzane), żeby sprawdzać czy siedzi bryła w realiach - ja przynajmniej miałem straszne problemy z tym, żeby mi na prawo nie leciała ta budowla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszedł w strone tego co pokazał siegmar (jesli chodzi o kadr i kompozycję)... Budynek zawsze możesz zrobi po swojemu (pokazując technike, której "szukasz"). Dałbym jeszcze w tle (daleko w oddali) góry czy inne budynki tego typu - żeby pojawiło się troche więcej przestrzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności