Jump to content

Robert B.

Members
 • Posts

  600
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

City (optional)

 • Miasto
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Robert B.'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

18

Reputation

 1. Cześć, przepraszam, bardzo dawno mnie tutaj nie było ale chcę pomóc mojej przyjaciółce, która ma małą dziewczynkę i wpadła w problemy finansowe. Niestety jej komputer wysiadł (jedyne źródło utrzymania - prace biurowe - zdalne - bo dziecko), niestety nie ma zdolności kredytowej, by móc wziąć ze sklepu nawet najtańszy. Zwracam się do was z gorąca prośbą, czy ktoś nie miałby na oddanie jakiegoś grata - laptop (kawalerka nie ma biurka) na którym odpali przeglądarka i będzie płynnie działać? Z góry przepraszam moderatora jeżeli zły dział lub zaśmiecam forum. Ale pomyślałem że to forum w przeszłości wiele mi dało radości i może znajdzie się ktoś kto pomoże. Można tutaj można na priv. Dzięki
 2. Cześć, dawno mnie nie było, wchodzę na forum i bum. Strasznie się gubię. Nie jest to dla mnie intuicyjne :(. Tak, chciałem tylko wyrazić swoją opinię, Musze przyznać, że stare forum było dla mnie bardziej czytelne i intuicyjne tutaj autentycznie szukam gdzie co jest, nawet jeżeli chciałem tylko odczytać starą wiadomość.
 3. Cześć, mam pytanie odnośnie praw autorskich. Tworzę portal internetowy dla klienta, grafika itd, teraz moje pytanie jak to wygląda od strony praw autorskich i pociągania do odpowiedzialności za plagiat. Pytam bo mam obwarowaną umowę do podpisania. Chodzi mi o to że przecież mamy 7 miliardów ludzi stron internetowych jeszcze więcej, o tej tematyce też jest kilka. Kiedy możemy mówić że coś zostało skopiowane bo przecież funkcjonalności na tych stronach są takie same. Niekiedy wymuszają one podobne rozwiązania lub wręcz takie same co za tym idzie przecież nie umieszczę zupełnie innej wyszukiwarki w zupełnie innym miejscu. I jeżeli ma ktoś doświadczenie z projektami stron internetowych to jak powinny wyglądać obwarowania typu "w razie skierowania przeciwko zamawiającemu roszczeń z tytułu..." Dziękuje za pomoc.
 4. Jest git :) chociaż ja wstawiłbym pralkę amiki :P mają przynajmniej wymienne łożyska :D.
 5. Robert B.

  [webart] umarł

  Trochę to brzmi jak wszyscy na bezrobocie :D
 6. Cześć, dzięki za wsparcie. Od przyszłego tygodnia będę miał w końcu więcej czasu to zacznę realizować wasze zalecenia i zacznę bardziej patrzeć na to wszystko od strony analizy niż próby papugowania po kimś.
 7. Cześć, zrobiłem sobie przerwę (kilkuletnią) od rysunku. Chciałbym wrócić lecz, szybko się zniechęcam bo nie wiem od czego zacząć. Chciałbym osiągnąć poziom w którym byłbym w stanie narysować coś takiego, ten styl: https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_3840/9c634d35986119.570b879f57e9f.jpg http://img04.deviantart.net/86b3/i/2013/351/e/0/rocks_01__concept_art_by_therealraki-d6xnmyu.jpg oraz coś takiego https://cubebrush.co/mb/products/mvjekq-LeDD na kurs by go kupować to na tą chwilę nie mój poziom... Mam ołówek oraz kredki z cretacolor lecz kompletnie nie wiem od czego zacząć by rysować w takim stylu. Proszę o pomoc bo bardzo chciałbym znów rysować ale zniechęcam się do tego bo skaczę nie wiedząc od czego zacząć, a i ręka nie słucha mnie tak jak kiedyś, więc czuje że rysuje do bani.
 8. Dawno nic nie wrzucałem, uczę się teraz czegoś takiego, czy ktoś z was wie może jak nazywa się ten typ grafiki? Moja druga praca wykonana na malutkim tablecie graficznym.
 9. Dzięki za pomoc i rozwianie wątpliwości, już się bałem że to jaka magia :).
 10. Witam serdecznie, chciałbym was prosić o pomoc w rozgryzieniu jak to jest zrobione :). Jak wygląda proces tworzenia logotypu za pomocą kół jak w tym przykładzie. https://dribbble.com/shots/2340236-Lion-Logo Dzięki tym okręgom wszystko ma idealne proporcje ale jak to robić od zera? Proszę o pomoc :).
 11. Witam serdecznie, nie wiem jak przysunąć kamerę, ramka kamery jest strasznie mała... Proszę o pomoc :)
 12. Witam serdecznie, mam do was pytanie, czy można w blenderze dodać lustro na tekst znajdujący się na teksturze? Jeżeli tak to w jaki sposób. Dziękuje.
 13. Dodałem tak jak mówiłeś ale wciąż dużo brakuje do wrażenia realności :( Proszę o dalszą pomoc.
 14. Witam, wieczorem będę dodawał translucent i glossy. Oświetlam to tylko poprzez emission.
 15. Witam, chciałem was zapytać czy czegoś nie podałem w wątku, gdyż bardzo zależy mi na waszej pomocy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy