Skocz do zawartości

dzienniczek praktyk


gd18

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że jest to forum poświęcone grafice 3d, ale do tego działu zagląda spora część architektów/studentów architektury i do nich kieruję moje pytanie,

Chciałem założyć dziennik praktyk zawodowych ale jak to się wszystko załatwia, co jest mi potrzebne, jakiś wzór takiego dziennika, mógłby mi ktoś z tym pomóc,

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dziennik sie wyrabia w izbie architektow do ktorej nalezysz wedlog miejsca zameldowania. kupujesz gruby zeszyt i zanosisz a w izbie ci stepluja. trzeba jeszcze ponumerowac strony i chyba na kazdej stronie zlozyc swoj podpis. Dziennik mozna wziac juz po 3 roku. Wpisujesz do niego praktyki projektowe i budowlane. Nie moga odbywac sie w tym samym czasie. Nie licza sie do dziennika prace takie jak : robienie wizualek i praca w urzedzie, inwentarki chyba tez sie nie licza ale moge sie mylic. Aha projekty wykonawcze tez sie nie licza, jesli wczesniej nie robiles do tego proj. arch-bud (lub biuro w ktorym odbywasz praktyki nie robilo). Nie ma podobno zapisu co do rodzaju zatrudnienia i nikt nie powinien tego sprawdzac. Trzeba tylko pracowac w pelnym wymiarze godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym wymiareg godzin to nie tak do konca...kombinoojemy z kumplem by go wypelnic do granic mozliwosci:D i..zapomnialem...mozna to zrobic pracoojac w innym biurze i steplowac u kogo innego!..oczyuwiscie im wczesniej zalozysz tym wiecej wpiszesz (tez zalezy co...) wiec powodzenia:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń najlepiej najpierw, powiedzą ci dokładnie czego potrzebują.

Podłączę się do tematu z pytaniem czy ktoś wie czy jest jakaś wytyczna jak taki dzienniczek wypełniać? Jakiś wzór?

Wiem że kiedyś wpisywało się zatrudnienie, rodzaj projektu i opis co się przy nim robi z podziałem na tygodnie + ewentualnie chyba wklejki miniaturek rysunków. Ktoś coś może powiedzieć na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności