Skocz do zawartości

Wiz: Salon


Glob

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pierwszy będę: (edit: damn you Piksar!!)

minusy najpierw:

-kiepski materiał obicia tych mebli (brakuje bumpa i rozmywa się na krawędziach przy zblizeniu, szczególnie widać to na ostatnim obrazku)

- "nudne" światło (brakuje cieni kierunkowych imo, jest fajnie, ale jakos nijako przez to, fakt podkreśla to ascetyczność wnętrza [czy jak to się tam nazywa] ale generalnie nie przykuwa uwagi do niczego w scenie

- za duzy bump na panelach na podłodze (czy tez deskach) - nie zapłacił bym jeśli ktoś by mi tak kiepsko podłogę położył :)

 

a teraz plusy:

+ fajny beton na 3 obrazku

+ ładnie komponuje się całość (kolorystycznie jak dla mnie, nie wiem nie jestem ekspertem tak btw)

+ fajny dywan (może troche krótkie ma te frędzle, ale mnie się podoba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu stary prze koń :O ja sie mecze z wymodelowaniem domku juz 5 dni chyba i narazie dalem mu jakies tam texturki a ty tu wyjezdzasz z takim czyms ;) wiem ze jest takich prac duzo na tym forum ktore niektorzy userzy potepiają tak jak tą ale dla mnie to jest normalnie kosmos... co ja robie na tym forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komenty rady i krytyke:) Postram sie w nastepnej pracy zrobic jakies bardziej przykuwajace wzrok oswietlenie...

 

haxor: jak zwykle vray lighty duzy na tej scianie za kamera i 2 male podluzne przy "karton gipise";)

 

Jozeph: nie boj sie jakbym Ci pokazal moje pierwsze prace ktore widzialem tylko ja to bys padl na plecy:D wszystko przychodzi z czasem choc jak widac ludzie wytykaja kazdy najmniejszy blad...i dobrze w koncu dazymy do doskonalosci:D a ostatnie pytanie odp: uczysz sie:D im dluzej bedziesz siedzial tym lepsze prace Ci beda wychodzic a pozniej bedziesz sie smial z tego ze jarales sie tym wlasnie salonem;)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne...może sie nie znam, ale dla mnie bardzo profesjonalne. Światło nietypowe, dodaje fajnego zimna, które nieczęsto przychodzi mi oglądać. Jedyne co mi nie pasuje to chyba kolory wazoników. Cała scena skąpana w szarości ,a tu trcohę zbyt gryzące kolorki. Ale i tak scenka jak dla mnie pierwsza klasa.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności