Skocz do zawartości

RealFlow - problem


gientekwl

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż...

Mam do zrobienia animacje, krótka, prosta animacja mająca na celu ukazanie statku kosmicznego, który wynurza się spod wody. Statek wymodelowany w maksie, animacje chce za wszelką cenę zrobić w REALFLOW, bo najprościej i najefektowniej...

 

do tego celu używam REALWAVE, pole sił gravity, oraz RWSplash do rozprysku particli podczas wynurzania statku spod wody...

 

Zrobiłem prostą scenę, rakietę [standardowy obiekt w RF] oraz wspomniane przeze mnie elementy. Rakieta pod wpływem siły grawitacji opada na taflę wody powodując rozprysk... no bardzo fajnie, ale czemu ta woda mi bulgocze ? tak jakby się gotowała cały czas ?

 

Aha, jak wprawić obiekt w ruch w REALFLOW ?! np. po trajektorii ?!

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nikt nie dał Tobie bana gientekwl... może to zrobić tylko moderator lub administrator forum. Jeśli coś takiego będzie miało miejsce zostaniesz o tym oficlajnie poinformowany wraz z powodem dla którego otrzymujesz bana, itp.

 

Przeczytaj proszę regulamin forum, bo faktycznie może to się w pewnym momencie tak skończyć.

 

jeśli chcesz coś dopisac do swojego posta bo wcześniej umknęło to Twojej uwadze, to kożystaj z przycisku 'EDIT' pod Twoim postem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności