Skocz do zawartości

Zagadnienia V-ray PhysicalCamera Sun


Gość ziemo22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ziemo22

Mam problem przeszukałem polskie strony za definicjami bo zagraniczne tzn angielskie nie szukam bo moge przetłumaczyc ale proste zdania :) a nie cieżkie wyrazy no dobra mniejsza o to ..... szukam definicji Vray znalazłem na wikipedji ale jest mało .... VrayPhysicalCamera cos na temat tego czym sie rózni od prostych standardowych kamer to mniej wiecej wiem ale cos fachowego chciałbym no i VraySun coś o nim poratujcie jakimiś mądrościami lub e-bookami trzeba mi do pracy inżynierskiej pozdrawiam!!!

z góry dziękuje zainteresowanym jak by coś można przesłać na [email protected] lub tu dać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

VRay, VRayPhisicalCamera i VRaySun to są nazwny własne, więc nie mają definicji w ścisłym słowa tego sensie. To są etykiety, a nie pojęcia. Napisz, jakie pojęcia Cię interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co dokladnie o sun and sky, camera vray ?

Bo nie wiem co o tym mozna sie rozpisywac, popatrz tutaj na forum, nieraz mozna znalezc przyklady o co chodzi ale raczej o definicje bedzie trudno.

Ogolnie w sunie chodzi o to na jakiej wysokosci i kierunku jest polozone slonce taki efekt uzyskasz np wschod, zachod itp sprawy

Co do kamery to zawsze wydawalo mi sie ze jest ona po to by latwiej bylo mozna kontrolowac sunem :D ale chyba nie tylko to :p

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasadnicza różnica w stosunku do zwykłych 'kamer' i 'słońc' jest taka że zostały stworzone z myślą o sobie :D (czyli wzajemnej współpracy w celu osiągnięcia w miarę możliwości wiernego odzwierciedlenia efektów energetycznych związanych z emisją światła, oczywiście nie jest to symulacja pełna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ziemo22

wiem ze o definicje ciezko ;/ własnie o to chodzi musze cos napisac na ten temat a stoje w kropce ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności