Skocz do zawartości

Layout: Prośba o crit :)


Vall

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry forum (albo dobry wieczór... :) )

 

Jestem tu nowy, to mój pierwszy post. Strony robię już od jakiegoś czasu, zdarza mi się też bawić 3DS i After Effects... Tak czy inaczej jestem w fazie tworzenia swojego kącika i porfolio i prosiłbym o krytykę co do layoutu. :)

 

Bądźcie delikatni :P

 

link: http://greenheaven.pl/vall_alpha.jpg

 

Zadję sobie sprawę że prawa strona jest trochę przypalona ale to się zmieni z czasem.. :) Raczej nie przewiduję flasha. Wszelkie wskazówki mile widziane.

 

Dzięki!

V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość User190

Jestem na tak :) Typo w topie leży, troszkę mały main - nie zapominaj, że średnia rozdzielczość monitorów rośnie z czasem, a przekątna niekoniecznie :) Ale pomysł jak najbardziej mi się podoba, wykonanie też niezłe (nie licząc typo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie fajnie. :) podoba mi się. fajne wektorki/brushe

 

ale

 

nie podobają mi się czcionki, nie wiem dlaczego i kiepsko wymaskowałeś ikonkę fotosklepu (jasna obwódka dookola pióra). Mogłeś dać ikonkę CS3 pasowala by do After Effects :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie... : }

 

Co do ikonek to nie jestem jeszcze pewnien czy one tam w ogóle będą w takiej formie : ). Narazie próbuję multum rzeczy i kombinacji. Jeśli chodzi o czcionki to ciężko mi się na konkretną zdecydować : ) Dlatego "Hello" jest inną niż Lorem...

 

Main może faktycznie troszkę mały ale takie miałem założenie jak robiłem lay.. :) Więc to raczej na pewno zostanie...

 

V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może coś poradzicie czym możnaby tą zieleń złamać? : )

Myślałem o czymś a'la wczesno-jesienne liście (lekka czerwień, pomarańcz) ale nie bardzo mi to pasuje do całości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym zielen zostawil tak jak jest a za to brąze zastapiłbym pomaranczowym albo takim złotym jakims

 

USUŃ znak zapytania z who am i , i chyba trzeba by teraz napisac who i am :) na stronie nie uzwaj znakow zapytania, klient szuka odpowiedzi a nie pytan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee.. nie, to już za duża przesada : D

 

Co do "who am i?" to raczej jest to blog/własny kąt a nie folio dla klienta.. :) Nie mam jeszcze wystarczającej ilości projektów na portfolio a jeśli i takowe będę robił to na pewno będę miał inne założenia co do layoutu. Tak żeby lepiej wyeksponować prace.

 

Ale dzięki wielkie za rady, przyda się na przyszłość. : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności