Skocz do zawartości

Scena 3D: Stary Pokoik


tiger250

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, od dluzszego czasu nosilem sie z zamiarem zrobienia czegos takiego, niestety jak to zwykle bywa ostatnio na roznych forach zauwazykem kilka obrazkow w stylu jaki chcialem osiagnac, wiec pewnie niektorzy powiedza, ze powielam rzeczy ktore ktos juz kiedys zrobil :)

 

No ale do rzeczy...ma to byc stary zniszczony pokoik, utrzymany raczej w ciemnej kolystyce i lekka nutka tajemniczosci :P

 

Wrzucam jak narazie dwa mebelki (nie skonczone jeszcze) i przy okazji mam prosbe, chcialem na kilku czesciach zrobic cos w stylu rzezbien przy uzycia vraydisplacement. Jezeli ktos posiada jakies fajne mapki do uzycia z displacem lub wie gdzie cos takiego znalesc prosze o informacje :)

 

Pozdrawiam

 

oldroom1ls2.jpg

 

oldroom2ah0.jpg

 

oldroom3nh3.jpg

 

oldroom4qu5.jpg

 

oldroom5kx0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

witam

jeśli chodzi o biurko zrezygnowałbym z takich małych szuflad; prawa strona biurka niewykorzystana ( bez szuflad, drzwiczek - marnotrawstwo miejsca) ; kredens ( tak to się chyba nazywa): zbyt cienkie podpory pod witrynami - włoży ktoś tam coś ciężkiego i nie ma ma siły - złamie się, blat powinien być chyba trochę grubszy; sposób prezentacji mebelków - trzeba docenić

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej, THX! Odkopałeś wątek widzę 5 letni :D Tytuł mnie zainteresował, wchodzę, a tu niespodzianka! Zapomniałem nawet, że kiedyś dłubałem coś takiego :) Z tego co pamiętam efektu fianalnego nie osiągnąłem, bo przy teksturowaniu wtedy cały urok zniknął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności