Skocz do zawartości

Wiz: Centrum Handlowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tym razem przestawiam wizualizacje wnętrza i elewację Centrum Handlowego. Gdzie powstanie nie mogę zdradzić...

 

Czekam na uwagi i komentarze,

 

Pozdrawiam

 

elewacjadzien2ag4.jpg

 

 

 

wnetrze3vo7.jpg

 

wnetrze2ll0.jpg

 

 

wnetrze1vr9.jpg

 

PS. Miała być jeszcze wersja nocna, ale nie wiem co z tego będzie jeżeli nikt nie pomoże mi w wątku http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=46932 :P

 

Aha, Exterior Vray 1.5, wnetrza MetalRay 3,5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wnetrze jest ok, nawet bardzo ok, ale - przez samochody i ludzi przeswituje tlo, nie mowac juz ze wygladaja strasznie sztucznie. Wydaje mi sie ze do poprawki:)

Fajnie wyglada jedynie piersza para na pierwszym renderze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szaro, buro i ponuro :/

wizka nie zacheca do odwiedzenia tego centrum.

swiatlo slabe, kamerze przydlby sie szerszy kat i camera correction

ludki kiepsko wklejone a odnosnie pierwszego obrazka to zasada jest taka ze ludki zawsze ida do obiektu ktory prezentujesz w wizce i przyciagaja do niego oko.

 

jesli robisz to dla siebie/do portfolio to bym jeszcze nad tym posiedzial bo mozna z tego o wiele wiecej wyciagnac.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie ciasno jak na galerie! poza tym kto widzial ja tak oswietlona wewnatrz? chyba pracownicy otwierajacy zmiane :/ rozumiem ze ci sie nie chcialo modelowac 2 planu, ale mogles to zagrac lepiej. ciemno i sztucznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komentarze. Jak widać dopiero się uczę... a i raczej nigdy nie będę jakimś super wymiataczem w tej dziedzinie jak niektórzy tutaj na szanownym forum (zajmuję się bardziej architekturą, wizki to tak dla przyjemności bo dają mi dużo radości.... choć jak widać poziom jeszcze nie najwyższy).

Co do projektu to nie będę się wypowiadał, ale centrum jest małe i w dodatku stoi już konstrukcja... Oświetlenie we wnętrzach - takie założenie - miało świecić słońce, drugie plany wygaszone w cieniu.

 

Co do ludzi... starałem sie ich wstawić jak najlepiej, (wolał bym bez nich, ale tak chciał inwestor)... W tej sprawie to mogę tylko prosić o porady jak to robić lepiej... wklejać w PS, czy może jakieś ludziki w 3d (ale to chyba tez nie najlepiej wychodzi)...

 

Jeszcze raz dzięki za komentarze i krytykę, cenie sobie Wasze zdanie w tym temacie... i mam nadzieję, że następnym razem dostanę jakieś pozytywy :)

Heja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli inwestorowi sei podobalo to dobrze, teraz zrob tak zeby sie Tobie podobalo :)

jesli wnetrza sa male to oszukuj kombinujac z kamera a co do ludzikow to ja polecam PS'a do still'ow a jesli animka to RPC da rade.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności