Skocz do zawartości

Scena 3d: Moj Pokoj


kulexy

Rekomendowane odpowiedzi

A oto... moj pokoj (poczatek pracy:D) przedstawiony oto calemu oto zgromadzeniu walnemu :). Naprawde tylko inne sa te textury biurka, nie moge cos zrobic dobrej fotki... dlatego dalem jasne drewno... sproboje cos pomieszac z texturami... ocencie wstep... w miare mozliwosci bede probowal jak najczesciej robic update\'y i pracowac nad pokoikiem... Jak ja bym chcial , zeby tak wygladal moj pokoik:) noormalnie wyglada on jak chlew... [gafa] (ale sproboje go odwzorowac ze wszystkimi klamotami na biurku itd.

 

Oto 2 renderki wstepne...

 

01.jpg

 

no i 2 renderek - siatka:

 

02.jpg

 

Czekam na krytyke:)

 

DZIEKI ZA ZAINTERESOWANIE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no oczywiiscie... te textury sa wstepne... jeszcze modele nie skonczone sa... nima komputerka :(:D wlasnie wydaje mi sie ze zrobilem texturke biurka... zaraz sprawdze... zywan zrobie pozniej... musze zrobic jeszcze burdel na biurku :) i reszte.. to wstep dopero.. dzieki za POSTA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze sporo pracy przed Toba ale uzyskany efekt moze byc ciekawy!!. Moje uwagi:

 

-jakis dziwny ten kaloryfer....

- umiesc cos za oknem bo swiatlo pada a tu ciemna noc :)

-moim skromnym zdaniem te kola utrzymujace firanke sa zdecydowanie za wielkie....

-pomysl nad ustawieniami brazila bo szczerze mowiac ja nie widze roznicy i troche mizernie to wyglada

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm firanki to raczej nie wyszly. material kanapy za bardo sie blyszczy pamietajze to jest mareial czyli cos niejednolitego. biorko ma ostre krawedzie, zaokoaglij je minmalnie podobnie mapka tez raczj do obrobki. okno jest za biale daj jakies swiatlo i tlo tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa i zapomnialem o mich uwagach :) no pewnie ze lepiej ale.....

- ten widok zza okna wyglada plasko raczej jak plakat rozpiety na szybie (ale moze sie czepiam ;)

- czemu ta firanka jest taka pomarszczona przy zamknietych oknach ?? domyslam sie ze to reactor moze wymodeluj ja recznie np. splinem pozniej go wyciagajac ??

- walnij jakies polki na sci9anie bo strasznie pust....

- musisz dodac jeszcze duzo wiecej elementow (lampy, kwiatki itp) aby dac wrazenie realnosci ....

 

ale pracuj tak dalej i bedzie naprawde dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtym miejscu gdzie jest szuflada tam stoi drukarka... bedzie odwzorowana ... A teraz robie krzeslo... tzn takie na kolkach, taki fotel... a z reszta wiadomo o co chodzi... krzeslo do komputera... niedlugo je spoboje skonczyc...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm....

kolka od firanki dalej za duze!!!

okno duuuuzo za male, wyglada jak w wiezieniu, powinno byc szersze i wyzsze

oparcie krzesla - CALE DO PORAWY

samo krzeslo jest za szerokie (za duze)

firanki wygladaja jak w czasie wichury przy otwartym oknie (a okno jest zamkniete), powinny lagodnie opadac a fale tylko w poziomie

proprcja szafki do biurka tez chyba cos nie tak

zrob render na ktorym zobaczymy gdzie jest sufit to bedzie latwiej proporcje okna zlapac

za oknem daj jakies sloneczko a nie zime ;)

ogolnie OK i jesli sie postarasz to moze na koncu ladnie wygladac

 

pracuj dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności