Skocz do zawartości

Premiere Pro 2.0 - pełna pamięć - błąd


Levus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam problem z premierem, mianowicie w pewnym momencie wyskakuje komunikat, że pamięć jest pełna i żeby zapisać projekt i pracować ostrożnie:/

 

Po czym po niedługim czasie wywala premiara, dzieje się to gdy tylko ram się zapełni do 2gb, czyli tyle ile mam.

 

Bez sensu, pamięć wirtualna jest przydzielana przez system, na scratch dyskach miejsce jest, pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło.

 

Projekt jest leciutki, cięższe rzeczy robiłem na gorszych sprzętach.

 

Help!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To rzeczywiście dziwne, Premierka zwalnia na ciężkich projektach, ale żeby w ogóle odmawiała współpracy.... montowałem dwugodzinnne matriały gęsto cięte i nie było takich problemów (poza tym, że potwornie wolno działała, co w Avidzie nie ma prawa się zdarzyć).

 

Wyłącz wszelkie previewy, thumbale, podgląd klatek na timeline, inne wodotryski - jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś, zamknij zakładki, których nie potrzebujesz...

 

Na jakim materiale pracujesz, HDV?

 

pozdr.,

skk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje na malutkich avikach 640x480, są 2 zaledwie, reszta to pojedyńcze screeny.

 

Wyłączenie wszystkiego mija się z celem... nie o to chodzi, że teraz zwolnię trochę pamięci, jak i tak dorzuce trochę materiału i będzie to samo.

Problem zdaje się systemowy.. ale nie wiem jak go rozwiązać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyłem teraz wszystkich sourców bez kompresji i jak na razie się nie zatyka a materiału jest dużo więcej, więc prawdopodobnie to było to co pisałeś, lub coś związanego z kodekami:)

 

dzięki za pomoc, +rep oczywista!

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super. Grunt, że działa.

 

pozdr.,

skk.

 

PS Właśnie po roku używania tego forum, odkryłem co to jest "rep" i gdzie go widać w moim profilu... No i mam mnóstwo repów z wątków, o których już nie pamiętałem, że istnieją. Ale lamerka, he he... Dzięki wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności