Skocz do zawartości

[Adobe After Effects] - poczatki


Ramsez

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym zadawac w tym temacie nurtujace mnie pytania na temat AFX. Dopiero zaczynam z tym programem i first qquestion to :

-czy jak nagram sobie film zwykla cyfrowka to on sie nadaje do obrubki w AFX?

-jaki format tego filmu musi byc, trzeba to skonwertowac do konkretnego czy od razu mozna taki film zaczac obrabiac w AFX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Możesz go swobodnie obrabiać, pamiętaj jednak, że jakość takiego filmu nie bdzie taka, jak jakość filmów z Hollywood.

 

Najlepiej gdybyś miał filmik zapisany w formacie bezstratnym i dopiero po obróbce zapisać go do jakiegoś skompresowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-jaki format tego filmu musi byc, trzeba to skonwertowac do konkretnego czy od razu mozna taki film zaczac obrabiac w AFX?
Ja wszystko konwertuje do nieskompresowanego. Nerwica mnie brala z niektorymi kodekami dot. jakosci i predkosci dzialania. Wybralem nieskompresowany i teraz cierpie z powodu braku miejsca na dysku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, chce dodac do jednego obiektu w filmie jakis efekt np. glow tylko nie wiem jak sie za to zabrac. Zapewne bede msuial zaznaczac ten obiekt co klatke jakims narzedziem, wie ktos jak to zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik, zapisałem sobie wczoraj projekcik i jak dzisiaj otwarłem to takie cholerstwo wyskoczyło i nie wiem jak sie tego pozbyć(chodzi o te czerwone przerywane linie po przekątnych:

19b9e2589781af9a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności