Skocz do zawartości

Scena 3D: Chlastawa\'s House


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pracka jest ogolnie bardzo ladna i wyknana na najwyzszym poziomie....sledzilem dokladnie tego WIP\'a i musze powiedziec ze kawal dobrej roboty wykonales.....szkoda tylko, ze ostateczna wersja jest taka ciemna bo trudno w ten sposob docenic wszystkie walory scenki.....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sledzilem ta prace w WIPie... Powiem ze wyszla zaskakujaco dobrze - pozoslal mroczny / dramatyczny nastroj, kompozycja poprawna, ciekawe zroznicowanie tekstur wygladajacych naturalnie - najslabiej wyglada droga i smialo moznaby ja podpicowac w PS.

A co do tego ze jest za ciemno u niektorych - powiem tak: Prosze sobie (w miare mozliwosci) skalibrowac monitory, ale przede wszystkim pamietac o tym, ze niektore prace wypada ogladac wieczorem, albo przynajmniej przy zaciagnietych zaluzjach lub zgaszonym swietle! Na moim monitorze obrazek wyglada tak jak zyczyl sobie autor.

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MareG: gdyby tak ustawiac monitor pod widzimisie kazdego z forumowiczow, to powstalby istny chaos.

 

podoba mi sie ze pokazany etap tworczy tej prwizualizacji.

nie podoba mi sie niebo i swiatlo

prawa strona do ciecia

male ziarenko w Peesie, sepia

i calkiem dobra praca:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chia: no wlasnie dlatego wymyslono programy do profilowania czy kalibracji :) No nie wspomnialem co prawda o jeszcze jednej istotnej rzeczy - jesli autor tworzy swoja prace na wybitnie zle ustawionym monitorze - wowczas chocby nie wiem co robic to taka praca u innych (majacych poprawnie ustawiony monitor) bedzie po prostu prezentowala zla gamme i bez pokrecenia pokretlami monitora nic sie nie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności