Skocz do zawartości

Postać 3D: Ptasi Alien ?


Rekomendowane odpowiedzi

Ok ok założyłem konto na max3d wieki temu ale jak szybko zająłem się grafiką tak szybko skończyłem, ale ostatnio coś mnie tchnęło i mam nadzieje że mój słomiany zapał się skończył :-) Oto jeden z moich wipów :my.php?image=48616946vk4.png

a oto reszta ciałka ... :my.php?image=50871905lo5.png

nie mam za dużo czasu, wszystkie moje prace powstają baardzo powoli, kiedy skończę modelowanie rąk, nóg itd wrzuce update ...:-) mile widziane komentarze i ostre słowa krytyki ... ;-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Tandetne trochę - dużo napaćkałeś tych plamek, ale jako całość średnio to wygląda. Pomysł ciekawy, bryła nawet też, ale detal strasznie słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się górna część głowy, dziobek jego górną część proponuje dać dłuższą, tak aby mógł zamknąć pyszczek, troszkę wygładzić detal na dziubku żeby oko mogło trochę odpocząć , co do szyi to mogłyby być na niej jakieś piórka ( i miejscami na reszcie ciała) , coś jak w tym tutorialu: http://www.zbrush.info/wiki/index.php/Image:Bop_final_bird.jpg , może bardziej upodobnić go do orła, okrągłe oko itp, imo model byłby ciekawszy.

 

Pozdrawiam Brumugun.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ok, poprawiłem te napaćkane plamki, teraz widać że ma jakieś mięśnie a nie "bobki" dziub też jest już poprawiony tak jak sugerował brumugun, my.php?image=29352027lg6.png

my.php?image=83698577he1.png

a oto ogólny zarys mięśni na ręce ... (będę miał dużo problemów z dłońmi coś mi sie tak wydaje) ...my.php?image=23096835wn4.png

my.php?image=32557093no6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam nudzą sie chlopaki chyba ze tak menkolą, jak dla mnie to jest to super, kto powiedział ze musi byc detal dopracowny?

Moim zdaniem jest wystarczojacy zeby sprzedac fajny pomsyl choc no mozna by posiedziec jeszcze nad tym dla zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności