Skocz do zawartości

Scena 2D: Lord i lady Everglot - chyba finished


Kalais

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po ciezkim imprezowo weekendzie o dziwo nie bolala mnie glowa, wiec usiadlem do photoshopa z kontynuacja misji - nauczenia sie rysowac jako tako :P

 

Siedzialem caly dzien przy tym, jest to swego rodzaju hold dla Corpse Bride Tima Burtona, postacie (Lord i lady Everglot) malowalem patrzac na jedna klatke, a tlo z glowy zagladajac czasem na inna klatke filmu.

 

Nie mam niestety tabletu, myszka rysowane :/

 

Chce sie nauczyc rysowac na jakims sensownym poziomie, wiec prosze o konstruktywna krytyke i opinie :P

Pozdrawiam,

Kalais

 

P.S. Tu wieksza wersja - http://www.kalais.net/projects/everglot.html

 

attachment.php?attachmentid=53438&stc=1&d=1203885515

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pani od pasa w gore calkiem niezle ,a reszta to taka troszke za plasak, chyba za malo cieni...ale ja sie na rysowaniu nie znam... ;)

 

PS wlasnie obejrzalem twoja animacja "how vader lost his hand"...hehehe,dobre ,takiego zakonczenia sie nie spodziewalem ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) do rysowania na pc potrzebny jest raczej tablet...jeśli ci zależy możesz kupić tani wacom 2 volito z ceną sięgającą max 200zł..na początek starcza. jeśli byś miał zamiar robić loga, albo jakieś strony internetowe w PS to wystarcza myszka.

2) to jest kadr z filmu "gnijąca panna młoda". pokaż referke to powiemy ci co jest źle i tobie samemu będzie łatwiej to zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz rysować to bez tabletu sie nie obejdzie. Przedmówca ma racje choć nie wiem czy volito jest jescze w sprzedaży. Jednak puki nie dysonujesz funduszami na tablet radził bym złapać się za zwykły ołówek i zacząć coś rysowac. Łatwiej bedzie wskazać błedy ,a i przy rysowaniu na komputerze bardzo się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS wlasnie obejrzalem twoja animacja "how vader lost his hand"...hehehe,dobre ,takiego zakonczenia sie nie spodziewalem ;)
hehe, staaaara animka :P ciesze sie ze sie podobalo

 

1) do rysowania na pc potrzebny jest raczej tablet...jeśli ci zależy możesz kupić tani wacom 2 volito z ceną sięgającą max 200zł..na początek starcza. jeśli byś miał zamiar robić loga, albo jakieś strony internetowe w PS to wystarcza myszka.
Jeśli chcesz rysować to bez tabletu sie nie obejdzie. Przedmówca ma racje choć nie wiem czy volito jest jescze w sprzedaży. Jednak puki nie dysonujesz funduszami na tablet radził bym złapać się za zwykły ołówek i zacząć coś rysowac. Łatwiej bedzie wskazać błedy ,a i przy rysowaniu na komputerze bardzo się przyda.
no wlasnie musze chwile poczekac, bo kupilem troche sprzetu i wymeblowalem caly pokoj, a nie wiem czy nie pozbierac na jakis lepszy tablet...

 

poki co, pomecze sie jeszcze troche myszka :/

 

olowkiem bazgrze juz od dluzszego czasu, roznego rodzaju concepty do 3d/ulotek/stron, storyboardy i czasem rysuje jakies widoczki jak mi sie zachce wyjsc i swieci sloneczko

 

ale glownie chodzi mi o digital painting, strasznie mnie cieszy taka tworczosc, i bym sie chcial podszkolic

 

2) to jest kadr z filmu "gnijąca panna młoda". pokaż referke to powiemy ci co jest źle i tobie samemu będzie łatwiej to zobaczyć :)
a oto i refki:

na to patrzylem rysujac postacie:

snapshot20080224105501ja0.jpg

 

a na tym sie sugerowalem przy tle:

snapshot20080224122145nf9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności