Skocz do zawartości

Maya 8.5 Personal Learning Edition -błąd


adrian2608

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ,ściągnąłem wyżej wymienioną wersje Mayi ,po zarejestrowaniu sie na stronie Autodesk i wpisaniu kodu do tej wersji chciałem załączyć program ,lecz wyskakuje mi błąd tzn : "Wystąpił problem z aplikacją maya.exe i zostanie ona zamknięta . Przepraszamy za kłopoty".Typowy alert Windows aby wysłać info do Microsoftu , spotkał się ktoś z takim błędem ,jak sobie z nim poradzić ? Może brak mi jakiś bibliotek lub czegoś ? Specyfikacja komputera : Athlon 64 x2 4200+ 2,7Ghz ,Radeon 1950Pro 256MB , 1024 MB DDR2 ram ,plyta Asus m2n sli deluxe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Po zarejestrowaniu na stronie Autodesk,otwarła się strona z 4 wersjami do ściągnięcia pakietu Maya Windows w językach Angielskim i Japońskim oraz to samo tylko ze na Mac'a na górze strony była informacja aby użyć danego kodu podczas instalacji pakietu inny kod był dla Windows inny dla Mac'a . Podczas instalacji się go wpisuje ,aby przejść dalej,wszystko ładnie się zainstalowało,ale nic nie działa bo czegoś mi brakuje aby odpalić ten pakiet. Po prostu chciałem się nauczyć i zapoznać z pakietem Maya ,dowiedziałem sie o darmowym pakiecie do użytku domowego i postanowiłem go zdobyć ,całkowicie legalnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak windows i jego głupie komentarze.... yyy znaczy błedy :) :)

 

sprobuj odinstalowac wszystko i wyczyscic rejestr po majce (jezeli nie wiesz co i jak wyczyscic w rejestrze to lepiej zostaw bo namieszasz :P ), a jak to nie pomoze to format partycji systemowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności