Skocz do zawartości

Obiekt 3d: mikrofon - Sennheiser e840s


Rekomendowane odpowiedzi

Razem z gitarą w wipie robiłem również i mikrofon. Długo się nic z nim nie działo, a ostatnio znalazłem trochę czasu jak i lepszych materiałów do Vraya, więc postanowiłem skończyć to co zacząłem :)

 

Sennheiser%20e840s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Hej no niech że ktoś napisze coś na temat tej pracki a nie omijacie bo aż nie mogę patrzeć że nikt nic nie napisał przez tyle czasu:/ No więc ;] Może nie było tu za dużo modelowania bo to w sumie tylko mikrofon ale bardzo mi się podoba. Mogłeś dać ciekawsze ujęcie:P Podoba mi się ta główka mikrofonu czy jak to się nazywa, wygląda bardzo realistycznie ale mogłaby być ciut bardziej doświetlona. Materiał rączki czy jak to się nazywa jakoś mi nie podchodzi:P A ten pstryczek koszmarny ale widziałem że w oryginale jest taki sam więc ok;]

 

Pozdrawiam;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej no niech że ktoś napisze coś na temat tej pracki a nie omijacie bo aż nie mogę patrzeć że nikt nic nie napisał przez tyle czasu:/ No więc ;] Może nie było tu za dużo modelowania bo to w sumie tylko mikrofon ale bardzo mi się podoba. Mogłeś dać ciekawsze ujęcie:P Podoba mi się ta główka mikrofonu czy jak to się nazywa, wygląda bardzo realistycznie ale mogłaby być ciut bardziej doświetlona. Materiał rączki czy jak to się nazywa jakoś mi nie podchodzi:P A ten pstryczek koszmarny ale widziałem że w oryginale jest taki sam więc ok;]

 

Pozdrawiam;]

 

Hehe, no modelowania nie było zbyt wiele, ale już tak jest przy takich rzeczach. Najwięcej czasu zabrało mi dobranie odpowiednich materiałów, żeby uzyskać w miarę realny render.

Co do tego doświetlenia góry to ja monitory na dwóch kompach w domu mam dość rozjaśnione więc u mnie wszystko wygląda całkiem spoko (nie miałem okazji widzieć tego na innym sprzęcie z innymi ustawieniami).

Ujęcie to kwestia gustu - chciałem przedstawić cały model w miarę normalnie, tak więc jakiś dziwny kadr raczej nie wchodził w grę :P

 

Ps. Pstryczek jest całkiem spoko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności