Skocz do zawartości

SCENA 3D: Pożar lasu


acainoks

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej w tytule, scena ma przedstawiać typowe działania straży pożarnej podczas gaszenia pożaru w lesie, chciałbym to przedstawić trochę dramatycznie... prosiłbym i podpowiedzi i uwagi, narazie wstępna pozycja dwóch strażaków, tekstury dodam wkrótce...

pozdrawiam

Edytowane przez acainoks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja zadnym wymiataczem tez tutaj nie jestem ale moja rada jest nastepujaca:

zrob strazaka, sama postac ,jednego ze wszystkimi bajerami i narazie odluz ta wizualizacje na pozniej.Zrob postac stojaca prosto bez zadnych ruchow ani takich tam bajerow ;) i dawaj na forum a ludziska ci pomoga... i jak juz bedziesz mial strazaka to wtedy zdecydujesz czy jedziesz z tym dalej czy zaczynasz nowy projekt.Radze ci tak bo sie duzo wiecej nauczysz - niewszytko naraz i bez pospiechu:) Co moge powiedziec na plus - maska,najlepsiejsza;)

 

pozdrawiam i nie poddawaj sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak modelujesz na podstawie konkretnych referek to modeluj aż uzyskasz dostateczne podobieństwo. Oczywiście niektóre szczegóły szybciej jest dorobić w zbrushu i na normala wrzucić. Jak na razie kurtka wygląda trochę słabo ja bym jeszcze nad nią popracował. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nałożyłem tekstury, wg. mnie model nie musi być idealnie dokładny ponieważ planuję go wstawić w lekkie zadymienie. Cała praca ma być tłem do tabla kończącego rocznik Szkoły Aspirantów w Poznaniu. Czy ktoś z Was miałby jakąś interesującą scenerię gdzie można by było umieścić tego strażaka? Postać będzie miała na sobie jeszcze aparat powietrzy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności